האם זה באמת חינם?

בניית אתר אינטרנט בחינם בהחלט נשמעת כמו הצעה מפתה אבל אתם מחפשים את הנקודות הקטנות או את הקאץ' שבגללו תגידו "אהה… עכשיו הבנתי!". ובכן, אין כזה. אנחנו בהחלט נבנה לכם אתר אינטרנט בחינם ללא תשלום ואתם לא תצטרכו לעשות מלבד להסביר לנו איך אתם רוצים את האתר שלכם.

בואו נעשה קצת סדר בבלאגן:

אדם שרוצה לבנות אתר אינטרנט כיום יצטרך כמה דברים.

  • עיצוב אתר
  • תכנות אתר והתאמתו למערכת ניהול תוכן
  • שרת שעליו ישב האתר
  • דומיין \ כתובת שתפנה לאתר שלו.

במקומות אחרים, עיצוב ותכנות אתר עולים ביחד כמה אלפי שקלים. המחירים נעים בין 2000 ש"ח למבצעים הנדירים שלא בהכרח משתלמים ועד עשרות אלפי שקלים לאתרי אינטרנט גדולים. אם אתם מחפשים אתר אינטרנט גדול או אולי חנות מקוונת כנראה שאתם לא במקום הנכון ולא נוכל לחסוך לכם כסף בזה. אבל אם אתם צריכים אתר אינטרנט לעסק שלכם שיציג דפי מידע, פרטי יצירת קשר, טופס יצירת קשר, תמונות וגלריות – אנחנו בהחלט יכולים לעזור בזה.

במקום שתשלמו אלפי שקלים, אנחנו ניקח על עצמנו את בניית האתר. עם זאת, הוצאות תחזוקה תצטרכו לשלם בכל מקום. גם אם תקנו אתר אינטרנט בתשלום של אלפי שקלים, תצטרכו עדיין לשלם על שרת ודומיין (דומיין בתשלום שנתי, שרת בתשלום חודשי) ועל מנת שלא נצא בהפסד ונשלם על כך מכיסנו, תצטרכו להעביר לנו הוצאות תחזוקה מינימליות. השרת יהיה שרת ישראלי מהיר והדומיין יהיה דומיין לבחירתכם (co.il \ com או כל העדפה אחרת).

האתר הוא חינם – אך מישהו צריך לשלם על השרת שהוא יושב עליו ועל הדומיין. על כן נחייב אתכם בסכום מינימלי של 60 ש"ח בחודש או 720 ש"ח בשנה לא כולל מע"מ.

שימו לב: חשוב להבין ששרת ודומיין זה משהו שתצטרכו לשלם עליו בכל מקרה. גם אם תקנו אתר ב-10,000 שקלים, עדיין תצטרכו לשלם את הסכום הזה או סכום יקר ממנו באופן חודשי \ שנתי. אנחנו פשוט מנהלים זאת עבורכם ומשלמים לחברת האחסון ולספק הדומיין.

כדי להבין טוב יותה מה המשמעות של אחסון ודומיין לחצו כאן

 

מה ההבדל בין שירות זה לבין שירותים אחרים בחינם?

השאלה הזו לגיטימית לחלוטין, אבל האמת היא שיש המון הבדל. ההבדל הוא בעיקר בכך שאתם מקבלים אתר אינטרנט יפה וייחודי בלי שתצטרכו לעבוד כלל, הרי בעוד שבשירותים אחרים אתם תצטרכו לבנות את האתר שלכם בחינם, פה אנחנו בונים לכם את האתר בחינם. תוכלו לקרוא על כך עוד בהרחבה בקישור הבא.

למה מומלץ לבנות אצלנו?

 

מה יוצא לנו מזה?

קודם כל, אם אפשר, תמיד טוב לתת בחינם ולעזור לאנשים ולעסקים חדשים. כיום אתר אינטרנט הוא הכרחי וחשוב שלכל אחד יהיה אתר מבלי שהוא יצטרך לרוקן לעצמו את הכיס. בנוסף לכך, לקוחות שבנינו להם אתרי אינטרנט בחינם ויצטרכו בעתיד שירותים נוספים בתשלום כגון כתיבה והזנה של תוכן, התאמה אישית של האתר ועוד, יוכלו לפנות אלינו לקבלת השירות ופה יהיה הרווח שלנו.

לקריאה על שירותי ה'אקסטרה' שלנו

מוכנים להזמין אתר? הזמינו אתר בחינם, עכשיו!

כל הזכויות שמורות לאתר דרופר.
מוגש כשירות לציבור מאת לק"י שיווק באינטרנט
קבל אתר בחינם