בניית אתר וורדפרס בחינם

בודאי שמעתם על מערכת וורדפרס בעבר, אחרת לא הייתם מגיעים לפה. בדרך כלל ישנן שתי אפשרויות לבניית אתרי וורדפרס, האחת היא בחינם באמצעות השירות של אתר wp.com והשניה היא לבנות את האתר בעצמכם על שרת משלכם. עם זאת, ב-2 המקרים יש חסרונות.

  1. אם אנחנו בונים את האתר בחינם באמצעות השירות של wp.com אנחנו למעשה מתפשרים על איכות האתר ועל האפשרות להתאים את האתר לרצוננו. במקרה הטוב אנחנו משתמשים בתבניות מוכנות שיש לעוד אלפי אתרי אינטרנט אחרים.
  2. אם אנחנו בונים את האתר על שרת שלנו, כמובן נצטרך לשלם על השרת אבל גם נצטרך לשלם למתכנתים כדי שיבנו לנו את האתר כפי שאנחנו רוצים, או כמובן – להתפשר על תבנית חינמית שיש לעוד אלפי אתרי אינטרנט.

מה שאתם מלעשה רוצים זה אתר אינטרנט שייראה יוצא דופן, שיהיה לטעמכם ולא תצטרכו לעבוד קשה בכלל. בנוסף לכך, אתם גם לא רוצים להוציא אלפי שקלים על מתכנת, אז מה עושים? נותנים לדרופר לבנות לכם את האתר!

למה כדאי לכם להשתמש בשירות שלנו?

היחודיות

האתרים של דרופר נבנים על ידי מעצבי ומתכנתי דרופר. יצרנו עבורכם תבניות ואנחנו נתאים אותם עבורכם לאתר שלכם כדי שהם ייראו יפים ומרשימים, וכדי שלא יהיו אתרים רבים באינטרנט שנראים כמ שלכם. רק לקוחות דרופר נהנים מהתבניות שלנו!

הקלות

דרופר יבנו לכם את האתר בתוך זמן קצר מבלי שתצטרכו לעבוד קשה ולהסתבך עם מערכות וקודים לא מובנים. אתם רק צריכים להגיד לנו איך אתם רוצים את האתר שלכם ואנחנו נעשה את העבודה ונציג לכם את האתר במהירות האפשרית!

המחיר

בעוד שבמקומות אחרים תצטרכו לשלם על אתר וורדפרס אלפי שקלים ובנוסף לכך תצטרכו לשלם את התחזוקה השנתית של השרת והדומיין, בדרופר אתם לא משלמים כלל על בניית האתר אלא על האחסון בלבד. מדובר בחיסכון של אלפי שקלים!

כמה זה עולה לכם?

999
₪ על תכנות
700
₪ על 5 דפי תוכן
700
₪ על עיצוב
200
₪ על תחזוקה (בחודש)

עוד לא קיבלתם החלטה?

אתם יכולים להציץ בדפים הבאים


כל הזכויות שמורות לאתר דרופר.
מוגש כשירות לציבור מאת לק"י שיווק באינטרנט
קבל אתר בחינם