שאלות נפוצות

בניית אתרים בחינם מעלה הרבה סימני שאלה, אבל הנה כמה תשובות לשאלות שאולי עולות לכם בראש. אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם אתם יכולים לשאול שאלה בעצמכם.

אנשים שואלים אותנו לפעמים: למה אתם בונים לאנשים אתר חינם? מה יוצא לכם מזה? אחת הסיבות היא שאנחנו חושבים שלכל עסק מגיע אתר עם הוצאות כספיות מינימליות, ואנחנו מאמינים שכל אחד יכול לקבל אתר יפה ומרשים מבלי לרוקן לעצמו את הכיס. כך שזו מעין תרומה שלנו למען העסקים בישראל.

אבל לא רק זאת, בניית אתר היא לא סוף הסיפור וישנם הרבה שירותים נוספים 'אקסטרה' שאנחנו מספקים בתשלום. במידה ולקוח שקיבל מאיתנו אתר בחינם ירצה את אחד השירותים האלו בתשלום, מבחינתנו המטרה הושגה. אם לא, לפחות עזרנו למישהו.

עבור הפרויקט הזה רכשנו שרת גדול ויקר באחת החברות המובילות באחסון אתרים בישראל ועל מנת שנוכל לעמוד בהוצאות אנחנו גובים תשלום על האחזקה. אם נתחיל לחלק אתרים נואפשר לאנשים להשתמש בשרתים משלהם לא נוכל לסכות את ההוצאות של השרת ואז נצטרך להפסיק את הפרויקט הזה. עבורכם אין הבדל אם אתם משלמים על האחסון אצלנו או אצל חברה אחרת, ההבדל היחיד הוא אם הפרויקט ימשיך להתקיים או לא ואחת המטרות שלנו הוא שהוא ימשיך להתקיים כמובן.

האתר אמנם בחינם, אך יש התחייבות לתשלום על האחזקה של האתר למשך 24 חודשים. לאחר מכן, במידה ולא תהיו מעוניינים להמשיך במסלול, תוכלו להפסיק לשלם והאתר ירד מהאוויר. כמו כן, באפשרותכם לרכוש את קבצי האתר כדי שתוכלו לנהל ולתחזק אותו באופן עצמאי.

יהיו לכם גישות מלאות להזנת תכנים באתר. הין היתר תוכלו לעדכן דפים, פוסטים, לערוך תגיות וקטגוריות, להעלות תמונות ולעדכן תפריטים. עם זאת, על מנת למנוע מאנשים שלא בקיאים ביכולות השונות של המערכת או למנוע שימוש לא ראוי באתר ובקוד שלו החלטנו לחסום את הגישה לתוספים ולעריכת התבנית ובהתאם לכך גם גישה לקבצי ה-FTP. בניית האתר בחינם נועדה לאנשים שלא יודעים לבנות לעצמם אתרים ולכן לא רק שאין צורך בגישה זו, אלא היא גם עלולה להזיק במידה ונוגעים במשהו שלא מבינים בו.

מערכת ניהול התוכן 'וורדפרס' היא מערכת מעולה ופשוטה לשימוש. רבים משתמשים בה בארץ ובעולם וישנם מדריכים רבים לשימוש בה גם בשפה העברית (בנוסף למדריכים שלנו). עם זאת, במידה ותרצו לחסוך מעצמכם את ההתעסקות עם המערכת תוכלו לשכור את שירותנו להזנת תוכן או לכתיבת תוכן והזנתו למערכת.

דפי תוכן ומאמרים באתר אתם יכולים לשנות בקלי קלות דרך הפאנל של האתר. אם אתם מעוניינים לשנות חלקים בעיצוב האתר, בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את השירותים הנוספים שלנו. מכיוון שאנחנו בנינו את התבניות והקמנו עבורכם את האתר אנחנו יודעים היטב איך 'לשחק' איתו ולהתאים אותו לבקשת הלקוח. עם זאת, שינויים כאלו כרוכים בעבודה מצידנו והם ניתנים בתשלום. תוכלו לקרוא על כך עוד בדף השירותים הנוספים בתשלום.

מוכנים להזמין אתר? הזמינו אתר בחינם, עכשיו!

כל הזכויות שמורות לאתר דרופר.
מוגש כשירות לציבור מאת לק"י שיווק באינטרנט
קבל אתר בחינם