למה מומלץ לבנות אצלנו?

ישנם שירותים נוספים לבניית אתרי אינטרנט בחינם ברחבי הרשת, אבל מה היתרון שלנו על פניהם? הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון.

היתרונות של דרופר

אתם לא צריכים לעבוד קשה  אתם לא בונים את האתר – אנחנו בונים לכם אותו. אז נכון שיש שירותים נוספים של בניית אתרים בחינם, אבל לפעמים חינם זה אומר שתצטרכו לשבת מול המחשב ולהתחיל להרכיב בעצמכם את האתר ואת העיצוב שלו כדי שהוא ייראה לטעמכם. זמן זה כסף וגם העבודה שלכם בהתאמת האתר לא תמיד מסתדרת, לכן אנחנו עושים זאת עבורכם. אצלנו לא תצטרכו להתעסק עם כל מיני תוכנות וממשקים לעיצוב האתר שלכם, אנחנו בונים לכם את האתר כך שהוא ייראה כמו שאתם רוצים ומגישים לכם אתר מוכן.

האתר שלכם לא ייראה כמו של כולם – באתרים רבים המספקים בניית אתרים בחינם מקבלים במקרים רבים תבנית מוכנה בלי יותר מדי שינויים. זה אומר שכל האתרים של אותה חברה ייראו אותו דבר. התבניות שאנחנו משתמשים בהם הם בשימוש רק ללקוחותינו והן עוברות שינויים והתאמה כדי שיתאימו ללקוח בדיוק. בנוסף לכך, אנחנו פועלים כדי להוסיף עוד ועוד תבניות כך שבעתיד הגיוון יהיה אפילו עוד יותר רב.

המערכת נוחה ויעילה לשימוש – מערכת הוורדפרס היא מערכת מאוד נחשקת ולכן השירות שלנו מתבסס עליה. ניתן להקים אתרי וורדפרס דרך האתר הרשמי של המערכת אך מי שניסה יודע שאתם מאוד מוגבלים במה שהאתר הרשמי מאפשר לכם לעשות. אצלנו אין את אותן הגבלות כפי שיש שם וניתן להשתמש במערכת הוורדפרס המופצת לשימוש בשרתים ייעודיים ולא על השרתים של וורדפרס.

מוכנים להזמין אתר? הזמינו אתר בחינם, עכשיו!

כל הזכויות שמורות לאתר דרופר.
מוגש כשירות לציבור מאת לק"י שיווק באינטרנט
קבל אתר בחינם