מקימי פרק 2

 

מקימי פרק 2 היא סדרת דרמה בת חמישה פרקים בלבד, והיא מבוססת על ספר רב המכר שכתבה נועה ירון דיין לפני מספר שנים וזכה לביקורות חיוביות. נועה ירון, שנולדה בשנת 1972, הייתה מנחת טלוויזיה ושדרנית פופולארית ואהובה בגלי צה"ל. בעד שיום אחד החליטה עם בעלה לחזור בתשובה אחרי אורח חיים חילוני. מקימי פרק 2 מבוסס על סיפור חזרתם בתשובה של עלמה ובן, שכיום הם חסידי ברסלב, יש להם הרבה ילדים והם מתגוררים בעיר דתייה בית שמש. הספר הוא רב מכר שנמכר בעשרות אלפי עותקים. הסדרה הזאת לוקחת כמה קטעים מתוך הספר והיא מנסה להראות לנו את עולמם החדש שהם חווים לאחר שהחליטו לפתוח דף חדש בחיים.

מקימי פרק 2 ויעל פוליאקוב

אחת השחקניות בסדרה מקימי פרק 2 לצפייה ישירה היא יעל פוליאקוב שנולדה ב-14 במרץ 1977 היא שחקנית ותסריטאית ישראלית זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. היא השתתפה בכמה תוכניות טלוויזיה וגם בכמה סדרות שבזכותם היא הצליחה להתפרסם בצורה מהירה בארץ. היא השתתפה בהרבה מאוד סדרות ישראליות ועכשיו היא מגיעה עם סדרה חדשה בשם מקימי פרק 2. לאור ההצלחה היא קיבלה את התפקיד בסדרה זו.

מקימי פרק 2 ועלמה זוהר

שחקנית נוספת בסדרה מקימי פרק 2 היא עלמה זוהר, היא זמרת ומוזיקאית ישראלית. בשנת 2008 הוציאה זהר את אלבום הבכורה שלה, בשנת 2010 הוציאה זהר את אלבומה השני. באוגוסט 2013 פתחה זהר במסע גיוס כספים באמצעות אתר הד-סטארט במטרה להוציא לאור בהפקה עצמית את אלבומה השלישי, אשר יקרא "לחם, אהבה". היא לא ממש מוכרת, אבל היא מצליחה לעשות את התפקיד הזה בצורה טובה בסדרה מקימי פרק 2. הסדרה הזאת הולכת להביא לנו דרמה מעניינת, ששוב תתמקד בעולם הרוחני והדתי של האנשים, משהו שהפך לנורא פופולרי בשנים האחרונות בסדרות ישראליות.

 

לצפייה לחץ כאן