הסדרה החדשה להיות איתה עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה מצליחה להביא משהו מרענן לטלוויזיה שהופך את חוויית הצפייה לטובה יותר. הסדרה הזאת מגיעה עם כל הפרקים הצבעוניים שלה והיא מביאה את כל הדברים המצחיקים והמעניינים שסדרת קומדיה יכולה לספק, תוך כדי שהיא משלב סיפור אהבה וקצת דרמה. להיות איתה פרק 1 מביאה את הדוגמנית רותם סלע והיא מצליחה ליצור עניין רב עוד בטרם היא עלתה לשידור. ניתן למצוא בסדרה את כל הדברים המצחיקים שהיו מאפיינים סרטי בורקס בשנות השבעים המוקדמות.

 

להיות איתה פרק 1 ואסי עזר

 

הפרק הראשון של הסדרה להיות איתה פרק 1 מציג לנו את העלילה המעניינת שיצר יוצר הסדרה אסי עזר. אין כמעט היום מישהו שלא מכיר אותו וכולם מכירים אותו מתוכנית ריאליטי "האח הגדול", תוכנית שבה הוא פעיל מעונתה הראשונה. אסי לוקח יוזמה ולראשונה לוקח את אחריות היוצר ועושה משהו שונה. הוא יוצר יצירה משלו ולוקח את ההשראה מטיול שעשה בחו"ל. הוא מצליח לקחת סיפור אהבה פשוט ולהפוך אותו ליצרה אמיתית. הצלחת הסדרה תלויה אך ורק בו ובעלילה שהוא מציג, בגלל שמדובר ביוצר שהוא גם מנחה מפורסם, זה הופך את הסדרה להצלחה עוד הרבה לפני שהיא בכלל יצאה.

 

להיות איתה פרק 1

 

הסדרה החדשה מצליחה להביא סיפור אהבה פשוט שהולך ומתפתח עם עם הזמן ויוצר הרבה סצנות מרתקות ומצחיקות בסדרה להיות איתה פרק 1. הסדרה הזאת מביאה את כל הדברים שנוגדים את חוקי האנשים העשירים וזה מה שקורה בסדרה כאשר גיבורת הסדרה מביאה הביתה בחור חדש שהיא הכירה, אבל הוא מגיע ממעמד בינוני ולא בעל סטטוס עשיר בסדרה להיות איתה פרק 1 כמו המשפחה אליה הוא מגיע. בסדרה הזאת ניתן למצוא כמעט הכל, ניתן למצוא כאן את הסיפור המרגש וסיפור אהבה שמתפתח בקצב מהיר. את הסדרה הזאת ניתן לראות על הפרקים הכי צבעוניים שלה שנמצאים לצפייה ישירה.

 

לצפייה ישירה לחץ כאן