הסרט הדוקומנטרי הישראלי שומרי הסף לצפייה ישירה הוא ללא ספק יהיה מאלו שתזכרו. ששה סוכני שב"כ לשעבר מציגים לנו את הסכסוך הישראלי- ערבי בצורה הפולשנית והחשופה ביותר. הם היו נוכחים בשיפוט גורלם של חיים מהצד השני. הם עשו את כל הפעולות שעלולות לסכן את ביטחונה של ישראל אך גם להועיל באופן משמעותי והכל תחת מסווה של ישראלים רגלים. הסרט הזה זכה ללא מעט ביקורות והוא מצליח להעלות את האיכות הישראלית לכזו גבוהה מה שללא ספק עושה לנו חשק להבין מה באמת קרה מאחורי הקלעים בזמן שלא ידענו. שומרי הסף לצפייה ישירה נמצא גם במתכונת של צפייה ישירה ובחינם. 

שומרי הסף לצפייה ישירה

הסרט הישראלי שומרי הסף סרט מביא לנו את כל מה שקרה מאז מלחמת ששת הימים ועד היום. היו רגעים שערערו את הביטחון של כולנו והיו רגעים שמתו חפים מפשע רק בגלל סכסוך שלעולם לא ייפתר. השאלות המפלחות עולות שוב ושוב בכל סצנה מתקדמת והחשיפה של כל מה שהיא מאחורי הקלעים אז היא ללא ספק יחסית מפתיעה למה שהיה צפוי. שומרי הסף סרט מציג לנו ראיונות ייחודים עם אנשי השב"כ שעבדו למען הארגון הגדול ביותר אחרי צבא ההגנה לישראל במשימות חשאיות ומסכנות חיים אבל לא נמנעו מלשאול למה?, האם הסכסוך הזה אי פעם ייפתר? או שנחייה בשנאה מוחלטת אחד לצד השני וגם נהרוג את כל מה שנותר על הדרך?, השאלות מגיעות די מהר והפתרון להן לא ידוע. 

עלילת הסרט שומרי הסף

הסרט הישראלי שומרי הסף סרט מביא לנו עלילה מוכרת. כמו בכל סרט ישראלי הסכסוך תמיד תופס איפה שהוא מקום. הכל שונה, ואולי עשינו את הטעות הגורלית שהופכת את המצב הבעייתי הזה לאל- חזור בעליל. בטחונה של ישראל עדיין מעורער חייהם של אנשים עומדים בסיכון יומיומי בלתי נמנע ולא פוסק. שומרי הסף סרט עכשיו כבר במתכונת של צפייה ישירה.