באתר שלנו מבחר רחב של סרטים לילדים לצפייה ישירה בניהם הסרט זמביזה שבו למרגלות מפל קסום בלב אפריקה שוכנת עיר הציפורים "זמביזיה" קאי- בז צעיר ומרדן עוזב את ביתו בניגוד לרצונו של אביו בכדי להצטרף לקבוצת ההגנה של זמביזיה שטסה בשמיים ושומרת על העיר בטוחה. אביו של קאי מגיע לחפש אותו ונתפס על ידי האיגואנה המרושע באדזו הזומם גם להשתלט על גן העדן של זמביזיה. קאי וחברת הנפש שלו זואי יצטרכו לגייס את מיטב כוחות הטייס שלהם כמו גם את כל כישורי הדיפלומטיה שלהם בכדי להציל את זמביזיה מתוכניתו המאיימת של באדזו. סרטים לילדים הם פשוט הבייביסיטר הטוב ביותר כיום. כאן באתר שלנו מבחר רב של סרטים לצפייה ישירה בניהם סרטים מכל הסוגים למשל סרטים לילדים לצפייה ישירה מכל הזמנים גם בעברית וגם באנגלית עם תרגום מובנה.

סרטים לילדים מדובב לעברית

באתר שלנו מבחר עצום של סרטים לילדים לצפייה ישירה שהם ללא ספק כיף גדול לילדים בחופש הגדול ובכלל, אחד הסרטים הפופולרים ביותר בקרב הילדים כיום הוא סרט שהיה פעם אחת מסדרות הטלוויזיה המצוירות האהובות בכל הזמנים אשר הפכה לסרט באורך מלא. ובו החתול ושאר חברי הכנופיה שלו נאלצים להתמודד עם התערבותם של שני שוטרים במקביל - האחד הוא מפקד משטרה חדש מתוחכם, והשני הוא השוטר דיבל, אויבם הוותיק משכבר הימים. שני השוטרים אינם מתכוונים להפסיק להציק לכנופיית החתולים עד שיצליחו להבריח אותה מסמטת הרחוב. כנופיית החתולים מחזירה מלחמה, ודואגת כל פעם מחדש להערים על צמד השוטרים האומלל.

סרטי לילדים עם תרגום מובנה

סרט הילדים המדובר ביותר כיום בעולם הוא הסרט אמיצה, אותו ועוד מבחר רחב של סרטים לילדים. בסרט אמיצה במשך מאות שנים סופרו אגדות וסיפורים אודות קרבות אפיים ותעלומות מסתוריות שהתרחשו בהרים הרחוקים של סקוטלנד. 'אמיצה' היא אגדה שנוספת לאותה מסורת, ומספרת את סיפורה של מרידה (בקולה של קלי מקדונלד). מרידה היא קשתית מאומנת וזריזה, ביתם של המלך פרגוס ושל המלכה אלינור. מרידה רוצה להוכיח את עצמה ויוצאת נגד מנהג עתיק יומין בממלכה. היא מצליחה להרגיז את אדוני הארץ, ומעשיה גורמים לכאוס ופחד בממלכה. כשהיא מבקשת מאישה זקנה ויוצאת דופן שתעזור לה, היא נוחלת כישלון מר.הצרות אליהן היא נכנסת מלמדות את מרידה את משמעותו של האומץ, והיא מצליחה לגבור עליהן רגע לפני שכבר מאוחר מדי.