גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה

העונה הכי מצחיקה עד עכשיו מגיעה למסך שלכם, אתם לא רוצים להחמיץ שנייה ולא רוצים לפספס כלום. צחי נוי, צביקה פיק, ג'קי מנחם, ארי שמאי, אלירז שדה, שלומי קוריאט וכל הכוכבים האחרים מגיעים לעונה השנייה של גולסטאר ואתם לא רוצים להחמיץ את זה. בפרקים האחרונים ראינו שכדורגל יש לכוכבים ברגליים אבל עכשיו כבר יש ציפיות וצריך להמשיך את היוכלת הטובה של התקופה האחרונה. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה מביא לכם את הנבחרת הכי טובה בישראל שתשחק מול נבחרות שונות ומשונות ולכם נשאר רק לשבת על הכורסא וליהנות ולדמיין שאתם מוסרים לצביקה פיק או נותנים פס לגול לאלירז שדה. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה העונה הכי גדולה של הכדורגל חוזרת ואתם לא רוצים להחמיץ את זה.

 

גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה שלומי קוריאט

אבי הטחול מהבורר מגיע לבעוט סוף סוף בכדורגל ולא בראשים של אנשים. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה האיש אומנם משחק אותה עבריין גדול, אבל במציאות הוא אדם חביב ונחמד וכך הוא גם בגולסטאר. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה בואו לראות את האיש הכי מצחיק בגולסטאר בא לבעוט בכדור ולהבקיע גולים. אין ספק שמדובר באחד האנשים הכי מצחיקים בישראל אבל לעד כולנו נזכור אותו בתור אבי הטחול. בנוסף לקוריאט ישחקו בעונה הזו עוד מפורסמים רבים וכולם הולכים לעשות לכם חורף מאוד מאוד חם. אל תפספסו את העונה השנייה של גולסטאר עם כל הכוכבים.

 

גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה צביקה פיק

הזמר הוותיק מגיע להיות שחקן כדורגל והוא אפילו זוכה להבקיע את השער הראשון של הנבחרת. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה הזמר הדגול מגיע לתוכנית והוא מתגלה כעצלן לא קטן. הוא כל היום מחפש את המיטה ואת המנוחה והשחקנים האחרים לא מתים על זה. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה צביקה נבחר להיות הקפטן והרבה שחקנים אחרים מלינים על ההחלטה הזו. גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה האם צביקה יוכיח להם אחרת? כל התשובות הגולסטאר כאן אצלנו באתר לצפייה ישירה.

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן