להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה

עמוס ונועה חזרו להיות ביחד למורת רוחה של ונסה שלא מוכנה לוותר על הגבר שלה. להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה ונסה ממש נחושה להשיג את עמוס אל זרועותיה ועכשיו היא צריכה לבחון את צעדיה. בפרק הקודם היא קיבלה סירוב בפנים מצביקה, אבא של נועה שהחליט לא לעזור לה למרות שיש להם אינטרס משותף. להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה ונסה לא מוותרת והיא בוחנת אופציות אחרות על מנת להחזיר אליה את עמוס. ונסה יודעת שלעמוס עדיין יש משהו בלב שלו כלפיה ולכן היא חיה על הסיכוי הקטן הזה.


 

להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה רותם סלע- נועה

נועה היא מפורסמת, עשירה, יפה ומצליחה והיא מחליטה להתצאהב בעמוס. לא תאמינו, אבל עמוס הוא עני מאוד, אדם פשוט, עובד בעדוה סתמית וגם גר עם הוריו. אומרים שלאהבה אין חוקים בטוח מתכוונים לסיפור כזה. עמוס יודע שאין לי סיכוי בהתחלה עם נועה, אבל ככל שעובר הזמן הם מתקרבים ואחרי הטיול ללונדון הם כבר ממש הופכים לזוג. להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה את אומנם מרתיח את ונסה, אבל עמוס מבסוט מאוד מכל העניין. להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה האם נועה ועמוס ישברו את כל המוסכמות ויהיו ביחד בסופו של דבר? צפו בלהיות איתה בכל הפרקים ותגלו בעצמכם.

 


 

להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה אביב אלוש- עמוס

עמוס הוא עני מבת ים שגר הוריו ואינו מצליח לכלכל את עצמו לבדו. הוא פוגש את נועה הולנדר הזמרת המפורסמת בפגישה מקרית ברחוב ומאז חייו משתנים. חייו הופכים לגן עדן מצד אחד אבל גם לגיהנום מצד שני. טוב לו וכייף לו עם נועה אך ונזסה לא מוכנה לוותר וממררת לו את החיים. להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה האם עמוס יבחר הנועה או לחזור לונסה? להיות איתה פרק 9 צפייה ישירה כל התשובות בפרק התשיעי של הליות איתה.

 


 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן