הדרמה המצליחה של ישראל החממה לצפייה ישירה ממשיכה את שידוריה של העונה השנייה ממש בקרוב, עונה  שללא ספק תצליח לסחוף את בני הנוער הישראלים. בית הספר למנהיגים, מכשיר בכל שנה, את המובחרים ביותר הנבחרים בקפידה ממגוון ערים בארץ. רק אלו שזוכים לציוני פסיכוטכני גבוהים, ומגלים כישורי ספורט ומנהיגות יזכו לקבל מקום על שמם. היריבות בין שני הבתים אליהם מחולקים הסטודנטים, גדלה עם פער שלא נותן מקום לשלום. בין לבין הנערים חווים את אהבתם הראשונה, ומנסים לעמוד בקצב של הלימודים שלא נותנים מנוח. החממה לצפייה ישירה מצליחה להכניס את כולנו אל תוך עולם קסום ולא מוכר, ואי אפשר לומר שהיא לא הצליחה להתברג כנצפית ביותר של שנת 2012.
כל העונות של החממה לצפייה ישירה כאן
עונה חדשה של החממה לצפייה ישירה ממש בפתחה, ועולם הנוער הישראלי משתגע אחר הידיעה שהולכת להמשיך את הדרמה המופלאה הזו. שחקן ישראלי מוצלח, שפיתח קריירת משחק כאשר התגלה כזמר מדהים, הוא לי בירן, שהגיע לגמר השישי של "כוכב נולד" הישראלית ומאז החל לככב במגוון רחב של סדרות ישראליות. בירן מככב לצד גאיה, שמגלמת את דמותה של אלה לי רשף, והוא כביכול מתאהב בה במהלך הסדרה של החממה לצפייה ישירה. בירן הצליח להוציא  מספר סינגלים לרדיו ביניהם גם הסינגל "תני לי אוויר" שדוקלם במשך הרבה מאוד זמן בכל בית בישראל. 
החממה לצפייה ישירה ואלה לי רשף 
אלה לי רשף היא הדמות הראשית בדרמה החממה לצפייה ישירה, אותה מככבת המהממת גאיה שליטה כץ, שמצליחה לשמור על האיכויות שלה ולהעלות את רף המשחק ללא מוכר בעליל. אלה לי נכנסה לבית הספר רק כדי לשמור על אח שלה קרוב, כיוון שלפני שמתה אמה היא הבטיחה לה את זה. הבחורה הזו היא בועטת רצינית, והיא לא מוכנה לשמור על מגמתיות, ומראה כישורים מעולים בחשיבה מחוץ לקופסה, מה שגורם למספר רב של חברי הקבוצה שלה לאהוב אותה. החממה לצפייה ישירה עם כל הפרקים המלאים גם של העונה החדשה, כאן באתר שלנו.