הדרמה האמריקאית המצליחה יומני הערפד עונה 4 פרק 14 ממשיכה לשדר לנו פרקים בלתי נשכחים שנערים בעיירה הדמיונית של מיסטיק פולס בה קורים דברים מאוד מסובכים ומוזרים לאחרונה. קשה להבין מה קורה לאחרונה אך ללא ספק הפיכתה של אליינה לערפד מהשורה גרמה ללא מעט בעיות. מאז שנפרדה הנערה היפהפייה והבועטת הזו מסטאפן סלבטור מי שהיה אהבת חייה קרו הרבה מצבים שכבר לא יוכלו להחזיר את הגלגל לאחור. דיימון השתמש ברגש ולא בשכל והוא אפשר לעצמו לקיים יחסי מין עם אליינה מבלי להתחשב בדעתה אישית ומאחר והיא נתינה לו ועושה את כל מה שעולה על דעתו של דיימון אליינה לא סרבה. יומני הערפד עונה 4 פרק 14 הופכת להיות ערפדית במיוחד והיא ללא ספק מהממכרות שיצא לכם לראות.
אהבה אסורה יומני הערפד עונה 4 פרק 14
דיימון מהדרמה יומני הערפד עונה 4 פרק 14 לא שלט באהבתו לאליינה מה שגרם לו לעשות את הדבר המטופש ביותר עלי אדמות ולמען האמת כבר ממש קשה לנו לראות איך אהבתם של האחים סלבטור לאותה אישה מכניסה את שניהם לבעיות ולתסבוכות קשות אך באופן לא מובן הם חוזרים על אותה הטעות אין ספור פעמים. אליינה לא סרבה לדיימון אך לא מכיוון שרצתה אלא בגלל שברגע שהפך אותה לערפד היא הפכה לנתינה הבלתי מעורערת של דיימון. יומני הערפד עונה 4 פרק 14 מפתיעה אותנו עם שינויים ייחודיים שצפויים להימשך לכל אורכה של העונה החדשה.
עונה רביעית יומני הערפד עונה 4 פרק 14
העונה הרביעית של יומני הערפד עונה 4 פרק 14 ממשיכה להעלות בתאוצה עם עלילה חסרת תקדים ופשוט לא מוכרת ולמען הכלל אי אפשר להפסיק לצפות בכל ההתרחשויות החדשות ולו לרגע הקטן ביותר. פרידתם של הזוג הלוהט אליינה וסטאפן היא ללא ספק חלק משמעותי שמלווה וימשיך ללוות אותנו אך הקשר החדש עם דיימון שיוצר שוב משולש אהבה חמור הוא פשוט לא תקין בעליל. יומני הערפד עונה 4 פרק 14 מחודשת ומרעננת ביותר! שווה צפייה!
לצפייה לחץ כאן