הדרמה המצליחה שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17 ממשיכה להביא איתה רעננות ומתח לא פוסק בכל פרק מחדש והכל סוחף אותנו למקומות סבוכים ביותר שקשה מאוד לצאת מהם. החבורה ממשיכה לעבור תהפוכות רציניות סביב האיומים המדוברים של A שבכל פעם חושפים מידע כזה או אחר שרק אליסון המתה ידעה. דמותה של אליסון אותה מככבת לא אחרת מסשה פיטרס המהממת לא עוזבת את העיירה הקטנה והחבורה ממשיכה להסתכן כל פעם מחדש עם מצבים סבוכים שמאיימים על הביטחון האישי בחייהם. שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17 חוזרת אלינו בעונה חדשה והיא למען האמת קצת מייאשת אותנו עם כל פרק מתקדם בו אנו מגלים התקדמות חדשה לגבי הרצח שמעלה יותר שאלות מזו הקודמת לה.
שי מיטשל שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17 
מיטשל ממשיכה לככב לנו על המסכים והשחקנית הקנדית המצליחה הזו לא מפסיקה לזעזע לנו את המסכים עם משחק פשוט מושלם. למיטשל גם קריירת דוגמנות יחסית ארוכה והיא ההוכחה לכך שלא צריך להתקבע רק על תחום מסוים בחיים. הקנדית היפהפייה משחקת את דמותה של אמילי חברה בחבורה של אליסון המקורית. אמילי היא לסבית שהייתה מאוהבת באליסון. שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17 מציגה לנו את כל מה שקורה בחייה של אמילי לצד משפחתה הלא קונבנציונלית שמקשה על חייה לא פחות מA המסתורית.
סשה פיטרס שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17
פיטרס המהממת היא גולת הכותרת בדרמה האמריקאית המסתורית שקרניות קטנות ויפות  לצפייה ישירה והיא מככב את דמותה של אליסון. אליסון מתה באופן מסתורי ובכל פרק מחדש היא לא נותנת לנו לשכוח את דמותה בעיקר לחבורת הבנות המדוברת שסובלת מכל ההשלכות של מעשיה אותם היא הותירה מאחור. הבנות מגלות כל פעם ששוחרר מידע כזה או אחר אותו ידעה רק אליסון מה שעושה את הכל להרבה יותר מוזר סביבן. שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 17 ממשיכה להביא לנו את העלילה המסתורית והמדהימה בצורה הכי סוחפת שיש והעונה במיוחד.