ראלף ההורס הוא סרט אנימציה חדש של אולפני וולט דיסני. הדמות הראשית בסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה היא כמובן ראלף שאותו מדובב השחקן ג'ון סי. ריילי, ראלף הוא דמות רעה ממשחקי מחשב ונמאס לו לחיות בצל של של פליקס שאותו מדובב ג'ק מקבראייר שהוא הגיבור הטוב והכוכב של אותו משחק. בעקבות האכזבה מהיותו נבל מרושע, מחליט ראלף לקחת את העיניינים ליידים. הסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עוקב אחרי המסע שבו הוא קופץ בין שלל משחקי וידאו מוכרים יותר ומוכרים פחות וכל זאת בכדי להוכיח שיש לו את מה שצריך כדי להיות לגיבור.

שחקנים ודמויות בסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה

הסרט החדש, ראלף ההורס לצפייה ישירה מבוסס על משחקי וידאו ישנים של שנות השמונים. כאשר המשחק שהיווה את ההשראה עבור רב הסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה מדובב לעברית הוא המשחק Rampage שהוא משחק וידאו פופלרי שבו מפלצות משמידות בניינים. הסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה יופץ בשפה האנגלית וגם בדיבוב לעברית. המדובבים בעברית הם ניר רון בתפקיד ראלף, ניב פטל בתפקיד פליקס, דב רייזר, איילת רובינסון, כנרת לימוני ועוד רבען וטובים אחרים.

שרה סילברמן בסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה

במאי הסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה הוא ריץ' מור, המדובבים לאנגלית בסרט הם כאמור, ג'ון סי. ריילי ג'ק מקבראייר וגם ג'יין לינץ', שרה סילברמן, אד אוניל ועוד. שרה סילברמן היא קומיקאית, תסריטאית, זמרת ושחקנית ונחשבת לאחת הנשים המצחיקות, הנועזות והבוטות בהוליווד. מלבד השתתפותה בסרט ראלף ההורס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה היא גם לקחה חלק בסרטים: משלוח בין לילה, בולוורת', משתגעים על מרי, רווק על תנאי, מאיזה כוכב אתה, נכון שזה לא נכון, שרה סילברמן ישו הוא קסם ועוד.