יומני החופש הגדול פרק 34

אחת הסדרות הישראליות הפופולריות ביותר בקרב בני הנוער והילדים היא יומני החופש הגדול פרק 34 לצפייה ישירה שמשודרת מדי יום בערוץ דיסני רק ללקוחות יס. יוצרת הסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 היא מיכל קופר קרן כאשר אותה כתבה יחד עם איתי מאירסון. במאי הסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 הוא עופר ויצמן ושחקנים בסדרה הם נואל ברקוביץ', רום ברנע, כרמל לוטן, סיוון פרסלר, גאיה גור אריה, גפן בקראי, ליהי קורנובסקי, מיכאלה הלקין ועוד רבים וטובים אחרים.

יומני החופש הגדול פרק 34 לצפייה ישירה

הדמויות בסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 מגוונות, מרעננות, כנות ויפות לדוגמא, דפי כרמון שאותה מגלמת כרמל לוטן היא מוזיקאית מוכשרת אשר מנגנת בלהקה יחד עם תום שהוא אחיה התאום של אלינור. בנוסף דפי מאוהבת בדין. דמות נוספת בסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 היא אלינור וקסלר שאותה מגלמת גאיה גור אריה. אלינור נחשבת למוח של החבורה והיא תמיד יודעת כל מה שקורה בעיר והיא זו שמחליטה מה תעשה השלישיה בכל יום. בנוסף אלינור היא אחותו התאומה של תום וקסלר.

דמויות בסדרה יומני החופש הגדול פרק 34

דמות נוספת בסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 היא תמר שאותה מגלמת ליהי קורנובסקי. תמר היא שוברת לבבות, מוכשרת, חברותית, יפה, חייכנית, בעלת גישה חיובית לחיים ונאיביות. היא מאוד טובה בריקוד. דמות נוספת בסדרה יומני החופש הגדול פרק 34 היא קארין קרמר שאותה מגלמת מיכאלה אלקין. קארין היא בת דודתה העשירה של תמר והיא מאוהבת בתום וקסלר. לסיכום, כאן באתר שלנו, כל פרקי הסדרה יומני החופש הגדול לצפייה ישירה בחינם וללא תקלות וכמובן גם הפרק האחרון של הסדרה המרתקת הזו יומני החופש הגדול פרק 50 לצפייה ישירה ללא תשלום וללא הפרעות.