בלי חוקים לצפייה ישירה

 

אחד הסרטים החדשים והמדוברים ביותר של השנה הוא ללא ספק הסרט בלי חוקים לצפייה ישירה. מדובר בסרט החדש של אוליבר סטון שביים בעבר את הסרטים פלאטון, וול סטריט, ג'יי.אף.קיי תיק פתוח ועוד. הסרט בלי חוקים לצפייה ישירה מתרחש בלגונה ביץ' שהוא אתר הנופש של מחוז אורנג'. שם מתגוררים צעירים שיש להם יותר מדי זמן חופשי וכסף. אחת הדמויות בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה היא או שאותה מגלמת בלייק לייבלי. או היא נערה מקומית מקסימה המכירה היטב את החן ואת הנקודות החלשות של מי שגדל בעיר הולדתה.

דמויות בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה

לאו שני שותפים, בן שאותו מגלם אהרון ג'ונסון וצ'ון שאותו מגלם טיילור קיץ'. שלושתם חולקים אהבה יוצאת דופן בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה. חייהם מאופיינים בשקט, שלווה וחופש. הכסף הרב אשר זורם אליהם וגידול ומכירה של מריחואנה. החיים המושלמים של השלישייה מופרת ברגע שקרטל סמים מקסיקני מתעניין בחומר שלהם. בראש הקרטל עומדים אלנה, חסרת הרחמים שאותה מגלמת סלמה הייק והעבריין האלים, לאדו שאותו מגלם בניסיו דל טורו. כאשר לצידם הפרקליט אלכס שאותו משחק בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה דמיאן בשיר.

עלילת הסרט בלי חוקים לצפייה ישירה

במהלך הסרט אלנה דורשת שותפות עם בן וצ'ון, ומציעה להם הצעה שאי אפשר לסרב לה. אך הקרטל לא מעריך מספיק את הקשר החזק בין שלושת החברים, שמעזים לצאת למלחמה נגד אימפריית הסמים. רשימת השחקנים הראשיים המלאה בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה היא ג'ון טרבולטה, בניסיו דל טורו, סלמה הייק, אמיל הירש, אהרון ג'ונסון, טיילור קיץ' ובלייק לייבי. אין ספק שזהו קאסט מרשים ביותר בתופסת של עלילה נחמדה, קצב טוב זהו סרט מומלץ ביותר.