ספורט 5 לצפייה ישירה

 

אתמול שודר בערוץ ספורט 5 לצפייה ישירה המשחק של מילאן ברצלונה. המשחק נגמר בתוצאה שהפתיעה את כל אירופה. היא ניצחה אותם שתים אפס כאש היא השיגה תצוגת הגנה מהסרטים. הרבה זמן לא ריתי את מסי כל כך חלש. הוא פשוט לא עשה כלום במשחק הזה. לא התפנה לשחקנים, לא בעט לשער וכלל לא הגיע אל המשחק הזה. כפי שראינו אצל ערוץ ספורט 5 לצפייה ישירה ברגע אחד של טעות שיפוט אכזרית הכל השתנה. אני לא יודע מה עבר על השופט אבל בזמן המסירה של הגול הראשון הכדור פגע בשחקן של מילאן ביד ודרך זה הגיע אל החלוץ ששם את הגול.

ספורט 5 לצפייה ישירה טעות גורלית

אנחנו בוכים על שערוריות השיפוט שיש לנו בערוץ. אבל לפי ספורט 5 לצפייה ישירה יש בחו”ל גם שופטים מאוד חלשים. לא הגיוני ששופט יהיה זה שיכריע את משחק הכל כך חשוב. אני מאוד מקווה כי השופט הזה יבוא על העונש שלו כפי שמגיע לו. יש עוד מספר טעויות אשר היו אצל ספורט 5 לצפייה ישירה אבל אין לי כוח להתחיל למנות את כולם כי אז אני יצטרך ספר ולא בלוג. רק לאחרונה אנחנו התבשרנו שאופא החליטה לשים את טכנולוגית קו השער. 

ספורט 5 לצפייה ישירה כל הכבוד

אז אולי בפעם הבאה שיש טעות שיפוט כמו שהיה אצל ספורט 5 לצפייה ישירה אז מצלמות יקלטו אותה. למורות זאת מגיעות כל המחמאות למילאן שבלי קשר לטעות הזאת הצליחו לשתק את מסי ולהראות לעולם כי ברצלונה הם יצורים אנושיים. אני אישית לא זוכר משחק כל כך עלוב של הקבוצה הזאת. היא לא הגיעה לאף מצב שדה. אני לא מאמין שברצלונה תצליח להוך את התוצאה אבל מי אם לא היא יכולה לעשות את הדבר הקאמבק הזה.