הסרט רווח וכאב לצפייה ישירה, הוא אחד הסרטים המעניינים של התקופה האחרונה, מדובר בסרט שזוכה לדירוג של 10 מתוך 10, זה לא מובן מאליו שסרט כזה זוכה לדירוג מאוד גבוה באתר הדירוג של הסרטים הגדול ביותר, אין ספק שמעניין לראות כיצד הקהל הישראלי יקבל את הסרט הזה, לאחר ההצלחה שלו בארה"ב ובעולם כולו, הסרט הזה היה אמור להגיע לישראל כבר מזמן,  אבל  היה קצת עיכוב עם יציאתו בארץ, חבל שהוא התעכב כל כך הרבה, המון אנשים ציפו לו וחיכו שהוא יגיע כבר לבתי הקולנוע, אבל הפעם הסרט רווח וכאב לצפייה ישירה, יגיע סופית בשבוע הבא אל בתי הקולנוע.
 

רווח וכאב לצפייה ישירה ופיטר סטורמר

אחד השחקנים שלוקח חלק בסרט רווח וכאב לצפייה ישירה, הוא פיטר סטורמר, הוא השתתף בלא מעט סרטים במהלך הקרירה שלו, הוא בן 59 והספיק להשתתף בכ- 45 סרטים. הוא השתתף אצל סרטים לצפייה ישירה כמו: "עומד אחרון", "קוטלי המכשפות", "חופשה קטלנית", "דירות קטנות", "נעולים", "מופרדים", "בלתי נפרדים", "הפשע של הנרי", "ג'אני ג'ונס", "דילן דוג: בלש על – טבעי", "חדר ההרג", "בית משוגעים", "מחנה אימונים", "מרגלית", "תפנית", "לא ידוע", "2001 משוגעים", "לידה", "היטלר: עליית הרשע", "בחורים רעים 2", "דו"ח מיוחד", "באד קומפני", "לחישות מלחמה", "טוקסידו", "ימים מכורים" ועוד. הסרט האחרון בו משתתף השחקן הוא הסרט רווח וכאב לצפייה ישירה.
 

רווח וכאב לצפייה ישירה ולארי הנקין

השחקן לארי הנקין גם לוקח חלק בסרט רווח וכאב לצפייה ישירה, הוא בן 72 והשתתף בקצת סרטים במהלך הקרירה שלו, הוא הספיק להשתתף רק בכ-13 סרטים. הסרט הראשון שבו השתתף יצא לאקרנים בשנת 1972, אין ספק שהוא התחיל בגיל מאוד צעיר את קרירת המשחק שלו, הוא השתתף לאחר מכן בסרט בשנת 1979 בסרט "הבריחה מאלקטרז", הוא חזר להשתתף בסרטים בשנת 1990, שנה שבה השתתף בכ-3 סרטים כמו: "בשליחות החוק", "שכחו אותי בבית", "אישה יפה" ועוד. חזר לעולם המשחק השנה עם הסרט רווח וכאב לצפייה ישירה.