הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה, הוא סרט אנימציה חדש שעומד לעלות ממש בתחילת הקיץ הקרוב. אחד המדובבים של הסרט הוא ליאור זוהר זרחין, מדובב מאוד מוכר בתחום הדיבוב, הוא מדובב בסרט את דמותו של סקוו'ישי אחד המפלצות. הוא מדובב מוכר מאוד שדובב סרטים וסדרות כמו:"מדגסקר 3" שם הוא מדובב את טוראי, "צעצוע של סיפור' שם הוא מדובב את רקס, "רנגו", "מוצאים את נמו" שם הוא מדובב את ברדג, "סינדרלה 2" שם הוא מדובב את גאס, " מולאן", "הדובון הקטן", "רטטוי" שם הוא מדובב את אמיל, והסרט האחרון שבו הוא לוקח חלק הוא הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה.
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה וסער בדישי

סער בדישי הוא מדובב ושחקן, הוא מדובב בסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה את דמותו של ג'וני וורטינגטון, הוא מדובב מאוד מוכשר שלוקח חלק בהמון סדרות וסרטי אנימציה. הוא דובב סרטים וסדרות כמו: "בן 10", "סופר סטרייקה", "בייבי לוני טונס" שם הוא מדובב את בייבי באגס, "הנסיך הקטן","קסם של הורים" שם הוא מדובב דמויות שונות, "רחוב סומסום", "נאדי בארץהצעצועים", "דלהי ספארי", "היפה והגלדיאטור", "לאקי פרד", "ג'וני טסט","חתולי רעם", "בית ספר לפיראטים", "צוות ספייק", "הלוני טונס" שם הוא מדובב את באגס באני, הסרט האחרון אותו הוא מדובב הוא בית ספר למפלצות לצפייה ישירה.
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה ושרון כהן

שרון כהן הוא מדובב ובמאי סרטי ילדים עם דיבוב מאוד מוכר וידוע, הוא מדובב בסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה את תרי. הוא דובב סרטים וסדרות מאוד מצליחים בעולם הקולנוע, כמו: "ארץ עוז", "העולם על פי דינו", "טד החוקר המבולבל","זמביזיה", "אמיצה" שם הוא מדובב עורב, "הבלדה של נסי", "החתול של שרק" שם הוא מדובב את תפקידו של המפטי דמפטי, "טינטין", "מכוניות 2","קונג פו פנדה 2", "רננו", "גנוב על הירח", "הדרקון הראשון שלי", "גשם של פלאפל" ועוד. הסרט האחרון שבו הוא לוקח חלק הוא הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה.