הסרט בית ספר למפלצות, הולך להמשיך את עלילתו של הסרט "מפלצות בע"מ" בצורה קצת שונה. ההחלטה להחזיר את הסרט הזה "מפלצות בע"מ" הייתה החלטה לא פשוטה, עברו כבר 10 שנים מאז יצא הסרט לקולנוע בפעם הראשונה. בדרך כלל סרטים מצליחים חוזרים לבתי הקולנוע כמה שנים לאחר מכן בסביבות ה-3 עד 4 שנים ואם הם סרטים ממש מצליחים אז זה יכול לקרות גם אחרי שנתיים. אבל הסרט הזה חוזר אחרי עשור, ולכן החליטו בהפקה להציג אותו כאילו זה סרט חדש, ולכן הסרט אינו נקרא "מפלצות בע"מ 2" אלה נקרא בית ספר למפלצות , לאור ההחלטה שזה סרט חדש לחלוטין עם עלילה חדשה לגמרי.
 

בית ספר למפלצות ודייב פולי

דייב פולי הוא שחקן ומדובב מאוד מצליח בארה"ב. הוא בן 50, והשתתף בכ- 20 סרטים במהלך הקרירה שלו. הוא גם שחקן טלוויזיה מאוד מצליח. הוא הולך להיות בין צוות המדובבים המוכשר של הסרט בית ספר למפלצות. הוא השתתף בסרטים רבים כמו: "שומרי הבארים", "עבדות", "פוסטל", "התרמית", "הבת של הבוס שלי", "פגז מן העבר", "דיק", "האיש הלא נכון" ועוד. חוץ מהסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה דובב השחקן דייב פולי סרטים מצוירים מאוד מצליחים כמו: "צעצוע של סיפור 2" אחד הסרטים המצליחים שזכה להצלחה רבה, "באג לייף", "מכוניות" סרט המרוצים היפה ביותר שהיה באנימציה, ועוד.
 

בית ספר למפלצות וג'ניפר טילי

ג'ניפר שחקנית אמריקאית, בת 54, והספיקה להשתתף במהלך הקרירה שלה בכ- 32 סרטים. היא שחקנית מאוד מצליחה והיא לוקחת חלק כמדובבת של הסרט בית ספר למפלצות. היא השתתפה בסרטים מאוד מצליחים בקרירה שלה כמו: "אימפריית הכסף", "המיליונים של ביילי", "טיידלנד", "ראלף הקדוש", "אהבה מהצד", "השני הטוב ביותר", "הפכים מושלמים", "הפי אנד", "משחק האלופים", "המוזה", "האיש הלא נכון", "קשורות", "הבריחה" ועוד. חוץ מהסרט בית ספר למפלצות היא דובבה גם סרטים כמו למשל: "מפלצות בע"מ" הייתה שותפה גם בחלק הראשון, "סטיוארט ליטל", סרט העכברים הגדול, ועוד.