אז מה היה לנו עד עכשיו בסרטי מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. הסרט הראשון של סדרת הסרטים מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הציג לנו את דום והחבורה שלו אשר הראו לכולם מיהו הנהג הכי טוב בעולם. כבר בסרט הראשון של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה גילינו כי דום הוא נהג שיעשה הכל כידי לנצח מירוץ. החוקים המנחים אותו זה לסיים במקום הראשון בכל דרך אפשרית. גם אם זה אומר לגוע באנשים אחרים בדרך למקום הראשון.

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הסרט השני של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מראה לנו את מה שקורה לאוקונור החבר הטוב של דום. השוטר שנכנס להיות סמוי בסרט הראשון הפך לעצמו לפושע אחרי שנתן לחבורה ללכת. הוא מסתובב ברחבי ארצות הברית ומחפש כל מיני מירוצים כידי להרוויח כמה גרושים. הוא מבין כי הוא לא יוכל לחזור להיות שוטר ולעשות את מה שהוא אוהב. אבל במהלך הסרט השני של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא מקבל הצעה מפתיעה שאי אפשר לסרב לה. אם הוא יצליח להפיל סוחר סמים מסוכן אז הוא שוב יקבל את התג שלו.

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הסרט השלישי של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה לא כלל אף שחקן משחקני הסרט הראשון. הוא נחשב לכישלון למורות שלפי דעתי היה אחד הטובים בסדרה. הוא מספר על נהג צעיר בעיר טוקיו שהוא מומחה לדריפטים. דרייפט זהו מירוץ מסוכן ביותר שבו המכוניות יורדות מהפסגה של הר גבוהה עד שהם מגיעות למטה. דבר היכול לגרום לתאונה קטלנית. אבל הבחור הצעיר מתכוון לעשות את זה ולהראות לכל מי שמזלזל בו מי הנהג הכי טוב בטוקיו. בהחלט אחד הסרטים הטובים ביותר בסדרה.