בית ספר למפלצות לצפייה ישירה הולך לכבוש את לב הילדים בקיץ הקרוב, הוא עולה כעבור 10 שנים מהסרט הראשון, זה בעצם הסרט השני בסדרה של הסרט "מפלצות בע"מ". הפעם במרכז העלילה עומד קולג' מיוחד המלמד איך להיות מפלצות, אין ספק שזה הולך להיות סרט מעניין, ככל הנראה במהלך הסרט הראשון העלילה קצת נתקעה והכותבים לא ידעו איך להמשיך את הסרט, אבל הרעיון של ללמד בעצם איך להיות מפלצות, הוא רעיון מגניב ואף מסקרן. בית ספר למפלצות הוא סרט ראשון בשיתוף פעולה של חברת ההפקות "דיסני" ו־ "פיקסאר" שלפעמים הם חוברים בסרטים מסוימים יחד על מנת ליצור סרטים מושקעים.
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה ושירה זמק

שירה זמק מדובבת בסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה את בו, הילדה הקטנה שבעצם חוברת למפלצות ונכנסת אל עולמם. היא מאוד אוהבת את המפלצות האלה שבהתחלה גורמות לה לפחד אך אחר כך חוברים אליה ומצחיקים אותה במיוחד. שירה זמק לא דובבה המון סרטים. היא דובבה רק מספר קטן של סרטים, והסרט הראשון אותו דיבבה היה הסרט "מפלצות בע"מ". בין הסרטים אותם דיבבה שירה: "ספיי קידס" שם היא מדובבת את גרטי ב־2 סרטים שונים, "לילו וסטיץ' 2" שם היא עושה קולות רקע בלבד, "טרזן 2" שם היא מדובבת גור וגורילה, בין הסרטים האחרונים אותם מדובבת שירה נמצא הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה.
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה ורמה מסינגר

רמה היא מדובבת מצליחה מאוד בתחום הסרטים והטלוויזיה, היא בת 44 ויש אחריה קריירת דיבוב ארוכת שנים, היא מדובבת בסרט הראשון "מפלצות בע"מ" את דמותה של סיליה, היא ככל הנראה תמשיך לדובב אותה גם בסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה. היא דובבה סרטים כמו: "הקרודים", "עידן הקרח 4" שם היא דובבה את דמותה המצחיקה של סבתי, "צעצוע של סיפור" שם היא מדובבת את אמא של אנדי, "אלאדיו" שם היא מדובבת את הנסיכה יסמין, היא ללא ספק הולכת להמשיך ולדובב גם את הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה.