בית ספר למפלצות לצפייה ישירה הוא אחד הסרטים החדשים שעומדים לעלות בקיץ הקרוב, הוא ללא ספק הולך לכבוש את המסך, הוא מספר את עולמם של המפלצות בעצם, שהכרנו כבר בסרט הראשון "מפלצות בע"מ", אין ספק שעולם המפלצות הוא עולם מסקרן, כל ילד חולם שמתחת למיטה שלו, בארון שלו, או באיזשהו מקום בחדר חי לו ייצור או מפלצת הגורמים לו לפחד. אין ספק שהסרט הזה גרם לאנשים לפתוח את עולמם הדמיוני אל עולם המפלצות שלא קיים במציאות. בית ספר למפלצות לצפייה ישירה הולך להיות בין הסרטים המצליחים בזכות שיתוף הפעולה בין חברות ההפקה "פיקסאר" ו- "דיסני".
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה והמפלצות

אין ספק שמפלצות זה דבר מאוד מפחיד הוא מפחיד מאוד את הילדים והסרט בית ספר למפלצות יכול ללמד את הילדים שמפלצות זה דבר שהוא לא ממש מפחיד, גם אם הם מאמינים שזה דבר שהוא קיים, אין ספק שילדים יכולים ללמוד הרבה מסרט הזה, ושיש למפלצות חיים ממש כמו לבני האדם, הם לא עוד סתם משהו שקיים בעולם. העובדה שילדה קטנה מסתובבת עם המפלצות מוכיחה לילדים שגם ילדים יכולים להיות בין המפלצות ולא רק לפחד מהם. הסרט בית ספר למפלצות הולך להיות אחד הסרטים היפים של "דיסני" שיוצא בשנה הקרובה, חברת ההפקות "דיסני" לא עוצרת לרגע.
 

בית ספר למפלצות לצפייה ישירה ועליית הסרט

אין ספק שלפעמים סרטים חוזרים אחרי המון שנים בגרסה חדשה, ככל הנראה הסרט "מפלצות בע"מ" לא זכה להצלחה כל כך גדולה לכן לא ממש היה בוער לחברת ההפקות לעלות את הסרט בגרסה נוספת. וככל הנראה גם העלילה הייתה תקועה ולא היה לאן להמשיך אותה, לעומת סרטים אחרים שזוכים להמון גרסאות כמו: "שרק", "עידן הקרח", "מדגסקר", "צעצוע של סיפור" ועוד. הסרט הזה חוזר בגרסה שונה לגמריי ולא קוראים לו "מפלצות בע"מ 2" החליטו לקרוא לו בית ספר למפלצות כי זה הולך להיות סרט בפני עצמו עם אותן הדמויות.