הסרט המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה מספר לנו על מה שקורה בתוך הבית הלבן כאשר אנשים מדרום קוראיה רוצים להשתלט על ארצות הברית. הם כובשים את הבית הלבן אשר בוא נמצא נשיא ארצות הברית. עכשיו יש רק מישהו אחד אשר יכול להציל את המדינה וזה המאבטח לשעבר של הנשיא. יש המון סרטים אשר עוסקים בנשיא ארצות הברית כמו המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה ואני ימליץ על כמה מהם. כי תמיד שיש סרט אשר מדבר על הנשיא ועל הבית הלבן אז זה סרט שמצליח. הסרט המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה משלב גם פעולה וגם משל אמריקאי מה שהופך אותו לשובר קופות גדול.

המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה וסרטי נשיאים

אז הנה עוד מספר סרטי פעולה כמו המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה אשר מספרים על נשיא ארצות הברית. יש למשל את הסרט אייר פורסט 1. זהו המטוס אשר מטיס את נשיא ארצות הברית והוא המטוס שכל נשיא מכיר אותו. הסרט מספר לנו על כך שחבורה של טרוריסטים הולכים וחוטפים את המטוס הכי מאובטח בעולם כאשר מי שנמצא עליו הוא האחד והיחיד נשיא ארצות הברית. עכשיו מי שצריך להציל את המצב הוא הנשיא בערזתם של מי שהצליח לשרוד את ההתקפה של הטרוריסטים. 

המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה ולינקולן צייד הערפדים

סרט נוסף כמו המטרה הבית הלבן לצפייה ישירה ואיר פורסט  הוא לינקולן צייד הערפדים. הסרט מספר את הסיפור של נשיא ארצות הברית האגדי אשר היה זה אש ביטל את העבדות בארצות הברית. הוא יצא למלחמת אזרחים מול המערב אשר צרה להמשיך את קיום העבודות. הסרט הזה הוא סרט פנטזיה אשר מספר את הסיפור שלו סופר במהלך ההיסטוריה. שמלחמת האזרחים הייתה למעשה מלחמה בין האנשים החיים לבין הערפדים מוצצי הדם.