הסרט החדש מלכת השלג לצפייה ישירה מספר לנו על דברים אשר קורים לנערה צעירה בשם גרדה אשר יוצאת למסע כידי להציל את אחיה מהציפורנים של מלכת השלג לצפייה ישירה האכזרית אשר מטילה אימה על כל מי שמנסה להתנגד לה. היא הופכת את כל מי שרק מראה סימנים על מרידה לנציב של קרח. מלכת השלג לצפייה ישירה חולמת להפוך את כולם לאנשים קרי לב. מו שהלב שלה קר היא רוצה שכולם ירגישו כו שהיא מרגישה. כל הצלת הממלכה נופלת על הכתפיים הקטנות של גרנדה הצעירה.

מלכת השלג לצפייה ישירה סרטים שבהם הילדים הם הגיבורים

יש מספר סרטים שהופכים את הילדים לגיבורים כמו מלכת השלג לצפייה ישירה. כמו למשל הסרט גיבור על נמלים אשר מספר על ילד שובב אשר כל הזמן אוהב להרוס דברים ואין לו ערך לכלום. יום אחד הילד רואה קן של נמלים ומחליט להרוס אותו. לא אכפת לו מן הנמלים הקטנות וחסרות הישע והוא משמיד להם את הבית שעבדו כל כך קשה בשבילו. אמא טבע רוצה ללמד את הילד הזה לקח חשוב והופכת אותו להיות יותר קטן מנמלה. הוא מתחבר אל הנמלים ומבין כי עליו לשנות את הדרכים שלו.

מלכת השלג לצפייה ישירה ועוד סרטי ילדים 

עוד סרטי ילדים כמו מלכת השלג לצפייה ישירה וגיבור על נמלים זהו הסרט המסע שאניו נגמר. סרט זה מספר על נער צעיר אשר מגיע אל חופשה אצל סאבו. הסבא מספר לו סיפור קסום שבמהלכו הילד שוקע בעולם דמיוני וקסום אשר הוא בנה לעצמו. עולם פנטזיה של מפלצות, דרקונים ועוד. הוא מסתובב בעולם זה על גבו של כלב ענקי אשר מעופף לו ברחבי הארץ. מי שיתעמק בצורה יותר מעמיקה בסרט ירה שם הרבה דברים פילוסופים אשר מתאימים יותר למבוגרים מאשר לילדים.