אז מה היה לנו סרטים השונים של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עד עכשיו. אז בסרט הראשון של סדרת המכוניות המהירה הזאת אנחנו הכרנו את הגיבור שלה שהוא דום טוריטו. בחור אמריקאי ממוצע לטיני אשר הוא מומחה למרוצים ומכוניות מהירות. הוא מנסה לפרוס מכל חיי הפשע אבל כאשר האח של החברה שלו מסתבך בפרשיה עם אנשים מאוד מסוכנים הוא צריך לחזור אל המסלול של המכוניות. מי שמאוד רוצה להביא את דום לדין על המעשים שלו בסרט הראשון של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא הסוכן אוקונור אשר מנסה להפיל את דום אבל מגלה כי הוא לא מה שחשב.

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה והסרט השני

הסרט השני של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עסק באוקנור אשר הפך להיות מומחה במכוניות לאחר שהוא הציל את דום. הוא מקווה להחזיר לעצמו את השם אשר הוא איבד כאש הוא נתן לדום לברוח. הוא מבין כי כידי לחזור חזרה אל כוחות המשטרה ולא להסתובב בין כל המקומות המסוכנים הוא צריך להיכנס כאיש סמוי אל ארגון פשע מאוד מסוכן. המשטרה אומרת לו שאם הוא יצליח להפיל את ברון הסמים אז הוא יוכל לחזור אל המשטרה. זהו אחד הסרטים היותר טובים אצל מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה והסרט השלישי

הסרט השלישי של מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה נקראה טקיו דריפת. הוא עסק במרוצי מכוניות אשר נערכים במדרונים של הרים. זה מאוד מסוכן לעשות את הדריפית הזה משום שפעולה אחת לא טובה ואתה יכול להידרדר עם הרכב שלך לתהום. בנוסף אתה חייב גם לנסות ולעקוף את היריבים שלך אם ברצונך לזכות בתחרות והתהילה. הסרט הוא לא כל הכוכבים של שני הסרטים הראשונים אבל עדיין ההוא סרט ממש טוב.