הסרט היפה והגלדיאטור הוא סט ישראלי חדש בכיכובו של השחקן עועלה תובל שפיר אשר להזכירכם משחק את יונתן בסדרה גאליס. הפעם הוא ישחק גלדיאטור אשר לא רוצה לעבוד קשה כידי להילחם על המקום שלו. הוא מדיף לנוח כל היום ולא להניף את החרב שלו. אבל הוא עושה שינוי כאשר הוא צופה בנערה מקסימה אשר הוא מיד חושק בה. הוא רוצה להרשים אותה ואז הגיבור של היפה והגלדיאטור מחליט להתחיל לקחת את האימונים ברצינות כי הוא מאמין כי אם הוא יצליח בקרבות אז כך יהיה לו כל יותר להשיג את הבחורה שלו.

היפה והגלדיאטור דנה פריידר

הסרט היפה והגלדיאטור הוא סרט ילדים ונוער שיש בו גם את הכוכבת דנה פריידר אשר גם משחקת בסדרה גאליס. פריידר התחילה את דרכה בסדרה בובות שעסקה בעולם הדוגמנות. לאחר מכן היא עברה ללשחק בסדרה עספור את הביצ'ית ומאז היא בערוץ הילדים. ברגע שהי נחתה בערוץ הילדים היא הפכה לכוכבת עוד יותר ענקית ועכשיו אין כמעט סדרת נוער או סרט כמו למשל היפה והגלדיאטור אשר אנחנו לא רואים את השחקנית הזאת נמצאת שם.

היפה והגלדיאטור מחזק את הקולנוע הישראלי

אז הסרט הזה הוא אחד הסרטים הישראלים הראשונים שבו מנסים להביא לנו את רומא העתיקה. אין הרבה סרטים תקופתיים כמו היפה והגלדיאטור בגלל הבעיות תקציב שיש בקולנוע שלנו. אבל עושה רושם כי הסרט הזה מביא לנו את רוח התקופה אשר בה שלטה האימפריה הרומית. ביחד עם שחקנים ישראלים מצליחים אני חושב כי הסרט הזה יהיה אחד הסרטים הישראלים הכי מצליחים שנעשו השנה ויביא הרבה ילדים ונוער לראות קצת קולנוע ישראלי לשם שינוי ולא רק סרטים אמריקאים. אז אני אומר לכל מי שאוהב קולנוע ישראלי להביא את הילדים שלו ולהתחיל להראות להם כבר מגיל קטן שאפשר גם לחזק את הקולנוע הישראלי שהוא שלנו מידי פעם.