אחד השחקנים בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה הוא אחד השחקנים היותר טובים היום. השחקן אמיל הירש שידוע בעיקר בשל תפקידו בסרט אל תוך הפרא. אמיל הירש משחק בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה צעיר עשיר אשר חי בלונג ביץ' וחולם לגדל ולמכור מאריחואנה. דמותו של הירש היא מאין פרודיה סמויה על החיים של החבר'ה הצעירים שגרים בלונג ביץ' וכל מה שמעניין אותם הוא התעסקות בבוטוקסים וניתוחים פלסטים כידי להישאר צעירים. הסרט מספר על 3 אנשים ביניהם אמיל הירש אשר רוצים לגל ולמכור מאריחונה בגלל החיים המשעממים שלהם ומסתבכים עם כל העולם.

בלי חוקים לצפייה ישירה אמיל הירש

השחקן הראשי של בלי חוקים לצפייה ישירה אמיל הירש שיחק את תפקיד חייו בסרט אל תוך הפרא (into the wild). סרט המבוסס על סיפור אמיתי על אדם אשר יוצא למסע לעבר אלסקה כידי לברוח מכל הקפיטליזים והלחץ החברתי שיש בחברה האמריקאית. כריסטופר הוא איש משכיל למשפחה מבוססת מאוד וכל זה לא מעניין אותו. הוא תמיד חלם לעזוב הכל ולברוח לחיות לבד בטבע הפראי של אלסקה. הסרט עוקב אחרי המסע המרגש שלו והטיפוסים אותם הוא פוגש באמצע הדרך. הסרט הזה הפך את הירש לאחד השחקנים הכי גדולים בתעשייה.

בלי חוקים לצפייה ישירה אלפא דוג

בנוסף לסרט בלי חוקים לצפייה ישירה ואל תוף הפרא משחק אמיל הירש גם תפקיד ראשי בסרט אלפא דוג. שם הוא משחק סוחר סמים קטן אשר הכל הולך לו בחיים. הוא מצליח להרוויח הרבה כסף מעסקאות הסמים וחיי חיי מותרות. הוא מתחיל להתחרט על החיים האלו בזמן ברגע שחוטפים את אחיו בגלל חוב לסוחר סמים מסוכן. הסוחר מחליט לעשות הכל כידי להוציא את האח שלו ומתחיל לשקול לשנות את חייו למורות היתרונות והמותרות הרבים שיש לסוחר סמים. עם כל התפקידים שאמיל הירש שיחק במהלך הקריירה אני בטוח שגם את התפקיד שלו בסרט בלי חוקים לצפייה ישירה הוא יעשה בצורה הכי מרגשת וטובה כמו שהוא יודע.