טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה הוא אחד ממספר סרטים מצוירים שיצאו השנה. הסרט הזה מספר על הפיה הכי מפורסמת בעולם הספרות. אין ילדה שלא מכירה את טינקרבל אשר היא מי שהפכה את פיטר פן למי שיכול לעוף. פיטר פן לא יכול בלי הפיה שלו וטינקרבל לא יכולה ללא פיטר. אבל הסרט טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה מראה לנו שהפיה הזאת לא חייבת להיות תלויה באף אחד והיא יכולה ללהסתדר לבדה ולחיות לבד. הסרט טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה מדבר על איך היא וחברתיה מסתדרות לבד ויוצאות להרפתקאות בארץ החורף. 

טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה עוד סרטים מצוירים

עוד סרט מצויר שיצא השנה בנוסף אל טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה הוא הסרט החדש של עידן הקרח. הפעם הסרט עוסק בהתנתקות של היבשות. העלילה של הסרט שוב עוסקת בחבורה המטורפת של עידן הקרח. הפעם החבורה נתקעת על קרחון אשר מתנתק מהמקום שלו וגורר אותם אל אי טרופי. החבורה נתקלת בקופים אשר רוצים לתפוס אותם ולהקריב אותם בתור קרבנות. הסרט השלישי צפוי להיות מצחיק ומשעשע כמו הסרטים האחרים של הסדרה ולא צפוי לאכזב אותנו.

טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה סרטים נוספים

עוד סרט בנוסף לסרטים טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה ועידן הקרח הוא הסרט מדגסקר שלוש. הפעם חבורת החיות מגיע אל ישבשת אירופה ומצטרפת אל הקירקס. היא מנסה להשתלב בו לאחר שנכלא אליו בטעות. בקיץ האחרון יצאו הרבה סרטים מצוירים אשר הפכו להיות מצליחים ביותר. הסרט טינקרבל וסוד הכנפיים לצפייה ישירה הוא החדש ביותר והייתי ממליץ עליו. אם יש לכם ילדות אני חושב שהם יותר יהנו מאשר בנים כי בדרך כלל מי שאוהב את כל הסרטים האלו הוא .