יש כמה סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום מימש הזוהים. אחד מהם הוא הסרט החדש עם ג'וני דפ צללים אפלים. זהו מחזמר אשר מסר את הסיפור על ערפד שמתעורר אחרי המון זמן ומתחיל לגלות כיצד העולם התפתח. הסרט הוא אחד ממספר סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום הכי הזוהים ואפלים שראיתי לאחרונה. אני ממש לא חובב סרטים מוזיקלים אבל זהו בהחלט סרט אפל ביותר.

סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום סרטים להמלצה 

עוד סרט אימה מוזיקלי של ג'וני דפ הוא הסרט סוויני טוד. הוא חלק מתוך סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום המוזרים שראיתי. הסרט מתרחש בלונדון האפלה של תחילת המאה ה20. הסרט הוא סרט אימה שיש בו כמה סצנות ממה מוזרות. יש שמה סצנה שבה האופה מגלה את הסוד שלה לעוגות המצליחות שלה. היא אופה בתוך העוגות שלה אנשים אשר אותם היא מבשלת בתוך תנור האפייה שלה.

סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום עוד סרטים

יש עוד סרט אימה הזוי שיצא השנה. הסרט נקרה לינקולן צייד הערפדים. הסרט מספר על לינקולן אחד הדמויות הכי חשובות בהיסטוריה של ארה"ב. מי שלחם למען ביטול העבדות בחוף המערבי של ארה"ב והיה לאחד הנשאים המשפעים ביותר בתולדות ארה"ב. הוא למעשה עוסק במקצוע צדדי של צייד ערפדים. הוא התחיל במקצוע הזה לאחר שראה את אימו נהרגת על ידי ערפדים. בזמן האחרון יצאו כמה סרטי אימה לצפייה ישירה עם תרגום ממש טובים אז למי שאוהב שילך לראות.