בסרט נרמז לנו ששוב מבאים לחבורת מהיר ועצבני 6 את גל גדות שלנו. היא הפכה כבר לשחקנית קבוע בסדרת הסרטים ויהיה מעניין לראות מה קורה בינה לבין דום אחרי שהשנים נהיו זוג בסרט האחרון. גל גדות קיבלה הקרה בין לאומית בעקבות השתתפותה בסרטים שהחלה בתפקיד קטן בסרט ה-4 בסדרת הסרטים ודמותה כבר הפכה למשמעותית הרבה יותר כאשר היא נהייתה החברה החדשה של דום.

מהיר ועצבני 6 

 
לאחר שהיחסים ביניהם התקרבו דום צפוי לגלות שלטי אהובתו עדיין בחיים מה שיצור מתח בין שני הבחורות הסקסיות האלו. מי שצפוייה לשחק בסרט מהיר ועצבני 6 היא הזמרת ריאהנה שממשיכה את המסורת של הסרט להביא את הבחורות הכי יפות והכי שוות לקאסט השחקנים. מעניין יהיה לראות האם היא יודעת לשחק כמו שהיא יודעת לשיר ולהנתז בקליפים הסקסים שלה.

מהיר ועצבני 6 המשך

 
 מעניין גם מה יוכלו לחדש לנו בסרט מהיר ועצבני 6 שהולך להיות מהיר יותר עצבני יותר ופוע יותר. לא ניתן לדעת מה יהיה העלילה של הסרט ובאיזה נקודה הוא יתחיל אבל לפי הרמיזה בסרט החמישי הבלש לוק הובס מאוד רוצה לעצור את דומיניק שהציל את חייו באותו סרט. הוא ישתמש בלטי על מנת לתפוס את דום וחבורתו. הסרט מהיר ועצבני 6 צפוי לצאת בחודשים הקרובים והשחקנית החדשה בסרט היא ריהנאה כי פשוט לא חסר שם בחורות שנראות טוב.