שטיסל

אחת הסדרות המסקרנות של הקיץ הזה היא הסדרה שטיסל, היא מביאה לנו את סיפורה של משפחה דתייה, המנסה להשתלב עם העולם החילוני והעולם הדתי שלה, אין ספק שברוב המשפחות הדתיות, גם הילדים דתיים לחלוטין, במשפחה הזאת קורה דבר שונה, כאשר אחד הילדים רוצה לצאת מהדת, ואחד מהם מנסה להתחזק במיוחד, זה יוצר קרע בין שתי הדמויות מכיוון שזה יוצר מצב של ריחוק כאשר אחד שומר את כל המצוות וחי אורך חיים דתי לחלוטין והאחר חי אורך חיים חילוני לגמרי, אין ספק שהסדרה הזאת תהיה אחת הסדרות המסקרנות של הקיץ הזה והיא כבר כובשת את המסכים. שטיסל משודרת רק ללקוחות "יס".
 

שטיסל ומיכאל וייגל

מיכאל הוא אחד השחקנים הלוקח חלק בסדרה שטיסל פרק 5, הוא שחקן מוכשר שהשתתף במהלך הקרירה שלו בלא מעט סרטים, גם בגיל 43 הוא ממשיך לככב בטלוויזיה, והוא חוזר אחרי שנתיים של היעדרות מהמסכים. הוא השתתף בסדרות וסרטים כמו: "מקום בטוח" שם הוא משחק את שמואל מיטלמן, "האושפיזין" שם הוא משחק בוחן אתרוגים, "הביגבגים" שם הוא משחק את לואי, "עשינו עשר" שם הוא משחק את לואי, "הפוך" שם הוא משחק את אבי אדיר, "נפלו על הראש", "המחסן של כאילו" שם הוא משחק את אפילו, "תיבת ההפתעות", "המסע אל ערוץ הילדים" ועוד. הסדרה האחרונה בה לוקח חלק השחקן היא שטיסל.
 

שטיסל ואודליה מורה מטלון

אודליה משחקת בסדרה שטיסל, היא שחקנית מוכשרת ומוכרת בעיקר בזכות השתתופה בסדרה "חשופים" שם היא משחקת את תחייה קריסטל, כתבת וולגרית, ורודפת גברים, היא משחקת שם דמות מאוד מצחיקה והיא עושה אותה בצורה מושלמת. היא שיחקה גם אצל סדרות ישראליות לצפייה ישירה וסרטים כמו: "חברות", "סרוגים" שם היא משחקת את בלנית, "עספור" שם היא משחקת את אמא של קצר, "טקסי דרייבר" שם היא משחקת את אחות של אלישע, "פולישוק" שם היא משחקת את אריאנה, "אולי הפעם" שם היא משחקת את ניצה, "רמזור" שם היא משחקת את המורה של דניאל, ועוד. הסדרה האחרונה בה לקחה חלק היא שטיסל.