גנוב על המיניונים לצפייה ישירה

הסרט גנוב על המיניונים לצפייה ישירה הוא סרט המשך של הסרט "גנוב על הירח". אין ספק שבקיץ הקרוב עומדים לעלות שלל סרטי אנימציה מאוד מצליחים וצפויה תחרות לא פשוטה, בדרך כלל בקיץ כאשר הילדים נמצאים בחופש הגדול ההורים מנסים להעסיק את ילדיהם ולמצוא להם תעסוקה והם לוקחים אותם אל בתי הקולנוע, אך הבחירה של הסרט הופכת משנה לשנה להיות דבר מאוד קשה מכיוון שבקיץ יוצאים המון סרטים מצליחים, בקיץ הזה יצטרכו ההורים להתלבט בין "בית ספר למפלצות", "הדרדסים 2" וכמובן הסרט גנוב על המיניונים לצפייה ישירה, הסרט מאוד מושקע ויגיע אלינו גם בתלת מימד ממש בקרוב.
 

גנוב על המיניונים לצפייה ישירה וג'ייסון סיגל

ג'ייסון סיגל הוא אחד השחקנים שלוקח חלק כמדובב בסרט גנוב על המיניונים לצפייה ישירה, הוא שחקן מאוד מוכשר, והוא גם מדובב לא פחות מוכשר, הוא רק בן 33 והספיק להשתתף בכ- 17 סרטים לצפייה ישירה. הסרט הראשון בו השתתף השחקן היה הסרט "סולט לייק סיטי פאנק" בשנת 1998. והוא שיחק גם בסרטים כמו: "נוכלים ללא תואר", "הדייט שתקע אותי", "איש הגלידה", "קח את זה כמו גבר", "אחי, אני אוהב אותך", "החבובות", "ידידים פלוס", "מורה רעה", "מסעות גוליבר", "הכל יחסים", "סוף", "עד החתונה זה יעבור", ועוד. השחקן משתתף בראשונה בסרט גנוב על המיניונים לצפייה ישירה כמדובב מן השורה הראשונה.
 
 

גנוב על המיניונים לצפייה ישירה ומוייזס אריאס

הוא רק בן 19, אך השחקן המוכשר הזה לוקח חלק לראשונה בסרט מאוד מצליח כמו גנוב על המיניונים לצפייה ישירה, זה ללא ספק לא מובן מאליו שהוא משתתף בסרט שכזה, והוא מוכיח שהוא שחקן מאוד מוכשר ושיש לו כוח להשתתף בסרט שכזה ועוד בתור מדובב, זה הסרט הראשון שפותח לו את קריירת הדיבוב שלו. השחקן הזה מוכר לכולם בעיקר מתוכנית הטלוויזיה "האנה מונטנה" של מיילי סיירוס שם הוא משחק, ורגע לפני שהוא הולך להופיע בסרט "המשחק של אנדר" הוא משתתף כמדובב סרטי ילדים גנוב על המיניונים לצפייה ישירה.