גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה

 

 
הסרט גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה, הוא סרט ההמשך ללהיט שכבש את עולם האנימציה, גשם של פלאפל, הפעם בסרט הזה המדען הדגול פלינט מקבל את כל מה שהוא חיכה לו כבר שנים, ההכרה כממציא. הוא מצטרף בסרט לחבורה של המצאות של אחד מהגיבורים שלו. בחברה עובדים כל הממציאים הטובים ביותר שיש בעולם כולו, והם ממציאים כל מיני מכשירים לטובת האנושות. אך המכונה של פלינט עדיין ממשיכה לייצר אוכל ממים ועכשיו היא מתחילה גם לייצר מפלצות אוכל. הוא יוצא למלחמה נגד כל היצורים שיוצאים לו מהמכונה. גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה תעלה בקיץ ותעמוד מול סרטים טובים מאוד.
 

גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה וביל היידר

ביל הוא המדובב של פלינט המדען בסרט גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה, הוא מדובב את הדמות הראשית של המדען הדגול המנסה להשתלט על המכונה שלו וליצור דרכה דברים אך כל הזמן המכונה שלו משתבשת והוא לא מצליח לתקן אותה. ביל הוא שחקן מוכשר, אך גם מדבב לא קטן. הוא מדובב סרטים כמו: "טורבו", "כיפה אדומה סוגרת חשבון", "עידן הקרח 3", ועוד. בין היתר הוא לא רק מדובב סרטים כאלה ואחרים והולך לדובב את הסרט גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה, הוא גם משחק בתפקידים קולנועיים בסרטים שונים.
 

גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה ואנה פאריס

אנה היא שחקנית מאוד מוכשרת ומדובבת לא קטנה, היא משחקת בסרטים מאוד מצליחים, והיא מדובבת בסרט גשם של פלאפל 2 את דמותה של סאם. היא ללא ספק מדובבת מוכשרת שדובבה כבר בעבר סרטים כמו: "אלווין והצ'יפמאנקס 3", "יוגי דוב", "אלווין והצ'יפמאנקס 2" ועוד. בין היתר חוץ מהסרטים שהיא מדובבת כמו הסרט גשם של פלאפל 2 לצפייה ישירה, היא השתתפה בסרטים מאוד מצליחים כמו: "שנה גג", "הדיקטטור" קומדיה שהפכה לשובר קופות, "קח אותי הביתה הלילה", "מת לצעוק 4", "חיפושית בהילוך גבוה", "בית השפנפנות" ועוד.