האח הגדול 5 לייב

 

האח הגדול 5 לייב לצפייה ישירה כבר זוכה להצלחה רבה בקרב הצופים, התוכנית רק עלתה לא מזמן ופרק הפתיחה נפתח ברייטינג מרשים במיוחד עם יותר מ-50 אחוז רייטינג ברגעי השיא. אין ספק שהתוכנית כבר מתחילה את הפתיחה בגדול ומוכיחה עד כמה הקהל ציפה וחיכה לעונה החדשה של האח הגדול. אין לדעת כיצד זה יתפתח בהמשך אבל כרגע נכון לעכשיו התוכנית מצליחה לחזור על ההצלחה הגדולה של העונות הראשונות. העונה המשתתפים הם באמת שונים מהעונות הקודמות כל אחד מגיע עם סיפור ועם אג'נדה. אין ספק שהתוכנית האח הגדול 5 לייב תהיה בין המעניינות ותיקח אותנו למקום אחר שלא היינו בו עדיין.
 

האח הגדול 5 לייב ואבי לוי

אחד המתמודדים של התוכנית האח הגדול 5 לייב לצפייה ישירה הוא אבי לוי, הוא בעצם שרברב במקצועו, הוא טוען שהמוזיקה נוצרה מהמים, מהרעש של המים יותר נכון. הוא ללא ספק אחת הדמויות המצחיקות שהולכות להיות בתוכנית, הוא בן 56, והוא גר בטבריה, יש לו ילדים והוא סיפר לאישתו שעה לפני שנכנס לבית האח הגדול לייב שהוא עומד להכנס לבית. היא לא ידעה על כך וגם לא משפחתו. אין ספק שאבי לוי הדמות מהתוכנית האח הגדול 5 לייב לצפייה ישירה, הולך להתפתח מאוד במהלך העונה ולהביא לנו המון רגעים מצחיקים.
 

האח הגדול 5 לייב ודורין סגל

דורין סגול אחת המתמודדות הצבעוניות של האח הגדול 5 לייב לצפייה ישירה, היא מגדירה את עצמה כפריס הילטון הישראלית, רק שבמקרה שלה היא טוענת שאת הכל השיגה בכוחות עצמה. היא מעצבת חליפות חתן ונעלי גברים ויש לה סלון חתנים מיוחד. היא ללא ספק אחת הדמויות המעניינות שנראו בעונה האחרונה של האח הגדול. למרות העובדה שיש לה ילדים היא לא מונעת מעצמה את הנאות החיים ויוצאת המון לבלות. היא לא מאמינה בלנקות את הבית, יש לה מנקה שעושה זאת עבורה. היא חושבת שזה בזבוז של זמן. דורין היא ללא ספק אחת המתמודדות האיכותיות של האח הגדול 5 לייב לצפייה ישירה.