המירוץ למיליון 3

 

המירוץ למיליון 3 היא העונה החדשה של אחת הסדרות האהובות של "רשת" שתעלה בקרוב. הסדרה הזאת לוקחת 13 זוגות ומעבירה אותם מסע בין יבשתי בעולם. יש להם בכל מקום בעולם ומי שלא עובר את כל המשימות בזמן עלול לא להגיע לקו הסיום של אותו המקום. מי שלא מגיע לקו הסיום נאלץ להיפרד מהתוכנית ולחזור לארץ. הליהוק לסדרה המירוץ למיליון 3 הוא ליהוק גאוני, אין ספק שהייתה מחשבה רצינית בעניין הליהוק, והם הבינו שהם צריכים ללהק זוגות עם עניין, המירוץ למיליון זכתה להצלחה בעונתה השנייה והייתה עם רייטינג מאוד גבוה, משתתפי הסדרה הפכו לכוכבים בארץ.
 

המירוץ למיליון 3 והעונה הראשונה

עוד לפני המירוץ למיליון 3 הייתה העונה הראשונה של המירוץ למיליון, העונה הראשונה לא זכתה לרייטינג גבוה, ואף העמידה את התוכנית במבחן, התוכנית לא עברה את מבחן הקהל כבר בעונה הראשונה דבר שגרם למפיקים לחשוב שנית האם זה נכון לעלות בעונה 2, את העונה השנייה הם העלו בהמון זהירות, הם עבדו טוב טוב ואפילו כמה שנים טובות מאז העונה הראשונה על מנת למצוא את הליהוק הנכון והמתאים לסדרה, ואכן הם הצליחו המירוץ למיליון עונה 2 זכתה להצלחה רבה ולרייטינג גבוה מאוד, המירוץ למיליון 3 תעלה בחודש הקרוב ואנחנו מקווים שהליהוק של העונה הזאת לא פחות טוב מהליהוק הקודם.
 

המירוץ למיליון 3 ועקיבא ואנאל

2 דמויות שהיו מאוד בולטות לפני המירוץ למיליון 3 היו עקיבא ואנאל, זוג דתיים צעיר, עם ילד, שהגיעו לסדרת טלוויזיה למרות שזה נוגד את הדת ואסור להם להשתתף בתוכנית טלוויזיה, הם הוכיחו עד כמה הם חזקים יחד כזוג, והוכיחו את הכוח שלהם יחד, הם הפתיעו מאוד את כל הצופים בבית בכוח שלהם, אנחנו מקווים שהתוכנית המירוץ למיליון 3 תביא לנו גם זוג שיזכיר לנו את הנאמנות והאהבה של עקיבא ואנאל ויוכיחו לנו שיש עוד זוגות במדינה שמזכירים את עקיבא ואנאל. גם תום ואדל חבריהם הטובים זכו להצלחה רבה.