החממה פרק 4

 

מי שיצר את הסדרה החממה פרק 4 אשר ניחשבת לדבר הבאה אצל הנוער במדינה הוא גיורא חמייצר. הוא עשה הרבה דברים גדולים עבור ערוץ הילדים בו משודרת החממה פרק 4 אשר משודרת ביס. חמייצר היה עם ערוץ הילדים מאז הקמתו. הוא מי שייצר את התכנית המיתולוגית ששטוס שבה התחרו כיתות מכל הארץ בכל מיני משימות. הכיתה שהצליחה לסיים ראשונה בסוף העונה זכתה בטיול לחוץ לארץ עם כל הכיתה והמנחים של ערוץ הילדים שהיו אז אלילים כמו טל מוסרי, מיכאל ינאי, איתי שגב ועוד כל מיני כוכבים שהתחילו עם הערוץ הזה.

החממה פרק 4 והשמינייה

עוד תכנית נוסטלגית אשר יצר חמייצר אשר הפכה להיסטריה היא השמינייה. סדרה זו עסקה בשמונה ילדים אשר בגלל תאונת מעבדה הם הופכים להיות גאונים. הם הולכים לעבוד עבור הממשלה. התפקיד שלהם הוא לפתור כל מיני משימות אשר הממשלה לא מצליחה לפענח ורק הם יכולים לעשות את זה. חמש שנים אחרי שהסדרה הזו נגמרה היא שוב חוזרת אלינו ומקווה להחזיר את ההיסטריה שהייתה לפני מחש שנים. אם הסדרה החממה פרק 4 תצליח להגיע לפחות לרבע מן ההצלחה של השמינייה אז גיורא עשה גם הפעם את שלו.

החממה פרק 4 ומה כל כך מיוחד ביוצר שלה

הילדים והנערים לא מכירים את אביו של גיורא אשר היה לו את חידות חמייצר אשר היו משגעות את המדינה באותה תקופה. יוצר החממה פרק 4 ידוע כמי שאוהב מאוד לאתגר את הצופים שלו ולא לעשות סתם סדרות טיפשיות. לסדרות שלו יש עוד משמעות גם בגלל שהוא לא רואה ילדים כילדים והפילוסופיה שלו אומרת שצריך לכתוב להם בדיוק באותה רמה שבה הוא כותב לילדים. גיורא חמייצר כבר הפך ליוצר גדול בזכות השמינייה ועכשיו הוא מקווה לחזור לקדמת הבמה עם החממה לצפייה ישירה החדשה שלו.