יומני הערפד עונה 4

 

הסדרה יומני הערפד עונה 4 היא סדרת על טבעי. היא עוסקת באלינה אשר מסתבכת עם ערפד בן יותר ממאה חמישים שנה. היא מתאהבת בו והוא בה. במהלך של יומני הערפד עונה 4 היא מתחילה לגלות את כל היצורים העל טבעיים אשר מסתתרים מתחת לאפה. חלקם טובים וחלקם רעים. היא מנסה להשתלב בעולם של העל טבעי בגלל אהבתה הגדולה לסטפן אבל היא לא יודעת עד כמה זה יהיה קשה ואיזה מחיר כבד זה יגבה ממנה כפי שאנו ראינו שהתרחש בסיום העונה שעברה.

יומני הערפד עונה 4 ערפדים

אז הינה סיקור של כמה יצורים על טבעים שאנו רואים בתכנית יומני הערפד עונה 4. ערפדים הם המצרך המבוקש ביותר בסדרה הזו. לפי כל סרטי הערפדים אנו רואים שהדרך היחידה להרוג ערפד היא לנעוץ משהו בליבו רצוי עץ או כסף וגם ניתן לערוף את ראשה. כל פעולה אחרת לא תביא למותו. לפי הסדרה יומני הערפד עונה 4 ערפדים לא נחשפים לאור לא בגלל שהם נשרפים אלא משום שאז נגלת זהותם האמיתית וגם בגלל שיש להם דם קר והם לא אוהבים שמש.

יומני הערפד עונה 4 אנשי זאב 

לא רק ערפדים אנחנו רואים בסדרה יומני הערפד עונה 4 אלא גם אנשי זאב אשר מאז ומתמיד יש מאבק כוחות בינתם לבין גזע הערפדים. איש זאב יכול להפך לאחד כזה אם קיבל ביס מאחד כזה או שהוא נולד איש זאב. ניתן להרוג אנשי זאב רק באמצעות של קליע של כסף הישר לתוך הלב. הזאבים כמו הערפדים גם הם רגישים לכסף וזו נקודת התורפה שלהם. עוד דברים על טבעיים שנמצאים אצל יומני הערפד עונה 4 הם מכשפות אשר זה כבר סיפור אחר מערפדים ואנשי זאב כי פה פשוט מדובר בנשים רגילות בעלי כוחות אפלים.