יומני הערפד עונה 4

 

הסדרה יומני הערפד עונה 4 היא סדרת דרמה פנטזיה אשר יצאה לא מזזמן בעונה חדשה. בגלל שיש הרבה סדרות על טבעיות שמשודרות היום אני ימליץ לכם על הסדרות הטובות ביותר. אז אי אפשר לעשות בלוג על סדרות על טבעיות מבלי להזכיר את יומני הערפד עונה 4 שהיא המצליחה ביותר כיום. הסדרה תמשיך לעקוב אחר סיפור אהבתם הבלתי נגמר של אליינה היפה עם הערפד הסקסי סטפן. האם הזוג יצליח להחזיק באהבתו גם אחרי כל האירועים אשר התרחשו בסוף העונה שעברה של יומני הערפד עונה 4. העונה רומזים לנו שכל מיני שגיאות אשר סטפן ואחיו קלאוס עשו בעברם ישבו וירדפו אותם בעונה הזאת יותר מתמיד. האם אהבתם של אליינה וסטפן תעמוד בפני מה שהולך להתרחש. זאת נגלה בעונה הזאת של יומני הערפד.

יומני הערפד עונה 4 וסיפור אימה אמריקני

עוד סדרת על טבעי מעולה כמו יומני הערפד עונה 4 וכנראה הולכת להיות מאוד פופולארית גם השנה היא סדרת האימה סיפור אימה אמריקני. הסדרה הזאת מצולמת כמו סרט אימה ארוך. היא מספרת על משפחה שמגיעה מהעיר ניו יורק ועוזבת שם חיים די נוחים. הבעיה היא שלמשפחה היו הרבה בעיות בעיר הזאת והם חיפשו מקום נחמד כידי לפתוח בו דף חדש. לרוע מזלם הם נופלים דווקא על בית שהוא רדוף רוחות ושכל מי שמת בבית הזה נתקע שם לנצח. חלק מהרוחות הם טובות אבל יש גם חלק שלא יאפשרו לאף אחד שרוכש את הבית הזה למות מוות טבעי ויוודאו שהוא לא יוצא ממנו בחיים.

יומני הערפד עונה 4 ועל טבעי

 
עוד סדרת אימה מצליחה כמו יומני הערפד עונה 4 אשר נמצאת כבר בעונתה השמינית היא הסדרה על טבעי אשר ממשיכה לעסוק באחים ווינצ'סטר שני ציידי הרוחות שכבר מזמן מסובכים עד מעל הראש במלחמה שבין המלאכים לשדים שלא נגמרת ומאיימת על המין האנושי. בעונה שעברה דין נתקע בכור המצרף איפה שנמצאים כל הנשמות של המפלצות אשר הלכו לעולמם והוא ינסה למצוא דרך להיחלץ גם מהמקום הזה כמו שנחלץ בעבר מהגהנום.