הסרט הכי מסוקר של 2013 סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה מגיע אלינו באיכות מעולה וללא תקלות או עלות במתכונת הייחודית של צפייה ישירה המציעה מגוון רחב של סרטי מדע בדיוני. סיפוקו של קלארק קנט ממשיך לככב לנו על המסכים ולאורך כל הדרך הוא היה מהממכרים שיצא לנו לפגוש. הוא צעיר, חתיך, כתב צעיר ובעצם יש לו את כל הקומבינציה המנצחת. ביום מן הימים מגלה הבחור שיש לו כוחות על טבעיים והוא לא אחר מאשר תושב קריפטון לשעבר שנשלח בחללית אל כדור הארץ אחרי השמדתו של הכוכב לרסיסים. סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה בחינם וב-HD כאן.
חייו של קלארק סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה
חייו של הצעיר בסרט סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה לא היו קלים. הבחירה שלו בין העולם הרגיל לבין העולם בו הוא צריך להיות הגיבור שמונע מפשע ורשע לחדור קרע אותו. לפרקים הוא לא ידע או לא רצה להיות עם כוחות מיוחדים. אך בסופו של דבר הוא קיבל את העובדה שהוא יהיה חייב לוותר על חיי אהבה סוערים ומשפחה נורמטיבית ונשאב אל תוך היעוד של חייו. סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה מציג לנו את כל המעברים החדים בדמות אותה מככב הנרי קאביל המוכשר. 
קומיקס סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה
הסרט המצליח סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה מורכב מעלילת קומיקס משכנעת והוא ממשיך להפתיע אותנו עם שינויים ועיוותים מדליקים שפשוט גורמים להנאה שלנו להיות גדולה יותר. קלארק יוצא שוב אל אחת מבין ההרפתקאות של חייו והוא חייב למנוע מזוד הפעם להשחית לחלוטין את הגזע האנושי בעוד שכל המטרה היא להפוך את כדור הארץ לכוכב קריפטון החדש. סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה הוא סרט בעל ניגודים וקונפליקטים רבים והוא מצליח לשמור על העלילה המעניינת הזו בדיוק כמו שהיא ואפילו משובחת יותר מהקודמות לה. שווה צפייה!