סרט הקומדיה החדש והממכר ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה ללא ספק יהיה מאלו שתזכרו בעיקר לאור העובדה שהוא מציג לנו עלילה ממכרת לחלוטין של כל מה שלא יצא לנו לראות כבר הרבה מאוד זמן. הסרט בכיכובם של ג'יימס פרנקו, ונסה הדג'נס, רייצ'ל קורין, סלינה גומז, אשלי בנסון, הת'ר מוריס ועוד רבים וטובים אחרים מציג לנו את סיפורן של ארבע בחורות שמנסות לממן לעצמן את חופשת האביב הבאה שלהן. הן בקולג' וכסף היה חלק נפרד מהחיים שלהן מה שהביא אותן אל העובדה כי הן חייבות לגנוב או לשדוד מקום מסוים על מנת לממן את הטיול ואכן כך הדבר הן שודדות מסעדה אך לצער כולנו הן נתפסות בדיוק במקום הכניסה אל חלום חייהן. ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה באיכות מעולה וללא תקלות.
סלינה גומז ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה
הזמרת והשחקנית האמריקאית המהממת גומז כיכבה כבר בלמעלה מ- 15 סרטים והיא ממשיכה להעמיס על קריירת המשחק שלה ועכשיו בסרט חדש ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה. המהממת הזו שרה בסגנון פופ אלקטרו והיא הצליחה להוציא שלושה אלבומים לפני התפרקותה של הלהקה שלה שהייתה דרמתית ומאכזבת בו זמנית. במקביל לכל המוזיקה כיכבה גומז בסדרות בערוץ המוכר של דיסני והיא  התחילה למעשה להופיע כבר מגיל 7 כאשר התאהבה לחלוטין במשחק. ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה עם כל השחקנים הכי חמים בתעשייה.
ונסה הדג'נס ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה
שחקנית בולטת נוספת בסרט הקומדיה החדש ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה היא הדג'נס שגם לה קריירת מוזיקה עמוסה כל טוב. הבחורה הזו לא עוצרת לרגע והיא ממשיכה להביא את האיכויות ששמורות רק לה לשיא חדש. ונסה היא הדוגמה המעולה למי שלא וויתרה לעצמה או עשתה הנחות והלכה על הכל ועד הסוף עם זה קריירת המוזיקה שהצליחה לקבל גם אלבום זהב או המשחק המרגש ועכשיו גם בסרט ספרינג ברייקרס לצפייה ישירה.