סרט המתח המרענן ביותר שפותח לנו את שנת 2013 הוא כדור בראש לצפייה ישירה בכיכובו של לא אחר מהשחקן סילבסטר סטאלון שמשתף פעולה עם סונג קאנג ויחד הם יוצאים לככב לנו על המסכים בהרפתקה בלתי נשכחת. שני שוטרים מ- NYPD מאבדים את השותפים שלהם על ידי רצח אכזרי של אותו פושע. מעבר לאבל ולחיסרון האדיר הגלום בצער של לאבד חבר קרוב מחליטים השוטרים לשתף פעולה באופן חד פעמי שתוביל להסגרתו ולחיסולו של הפושע הידוע לשמצה. כדור בראש לצפייה ישירה מביא לנו את העלילה באופן הכי ממכר וסוחף והוא דוגמה טובה לסרט פעולה – מתח חדש שמביא איתו שובל של דרמה לא ברורה וייחודית והוא בהחלט שווה צפייה!
סילבסטר סטאלון כדור בראש לצפייה ישירה
השחקן האמריקאי מהמצליחים ביותר בתחום הפעולה כיום, סילבסטר סטאלון, הוא אחד מבין השחקנים הראשיים שלנו בסרט המתח החדש כדור בראש לצפייה ישירה והוא ללא ספק חוזר בתאוצה למגרש המוכר אחרי שלא שמענו עליו במשך לא מעט זמן. סילבסטר התפרסם בעיקר בגלל משחקו היוצא דופן בסרטים רוקי ורמבו בהם גילם דמויות ראשיות וממכרות שריגשו אותנו לא פעם על המסך. סטאלון הוא אחד מבין השחקנים מהמוכרים ביותר בתעשייה כיום והיסטוריית המשחק שלו מסתכמת בלמעלה מ-50 סרטים. בסוף שנת 2012 החל סטאלון את השתתפותו בהפקת הסרט כדור בראש לצפייה ישירה.
סונג קאנג כדור בראש לצפייה ישירה
קאנג ממשיך לככב לנו בכל סרט פעולה עכשווי וחדש וגם כאן בסרט כדור בראש לצפייה ישירה בו הוא משחק לצידו של סטאלון את חברו לפשע- השוטר איתו הוא מתכוון לנקום על מות חברו. קאנג מוכר בעיקר בגלל משחקו בסדרת הסרטים של מהיר ועצבני בהם הוא גילם דמות בלתי נשכחת מה שגרם להרבה פרסום להתמקד בו. כדור בראש לצפייה ישירה מביא איתו איכויות לא מוכרות וחבורת השחקנים שנרתמה לככב הו ללא ספק תהיה זו שתעשה לנו את פתיחתה של השנה החדשה לקצת יותר מהנה ומותחת.