במאמר זה אדבר על שתי הסדרות המתחרות הטובות והמדוברות ביותר כיום בישראל, הראשונה היא הסדרה חי בלה לה לנד והשנייה היא גולסטאר. בסדרה חי בלה לה לנד של יס לא יודעים אנגלית וגם חברי גולסטאר של הוט ידהימו כשיחשפו שהם לא ממש יודעים עברית. לסדרה גולסטאר פרק 9 יתרונות וחסרונות. אחד היתרונות הם שסוף סוף דרת דוקו ריאליטי מתעדת את המציאות. התוכנית החדשה, גולסטאר של HOT אמורה להיות התשובה של חברת הכבלים לסדרה חי בלה לה לנד של yes.

גולסטאר פרק 9 לצפייה ישירה

המטרה של הסדרה גולסטאר פרק 9 לצפייה ישירה היא לא להיות איכותית. המטרה של גולסטאר היא להצחיק ולהוות בידור זול ועממי. כמו שאנחנו אוהבים. במהלך הסדרה גולסטאר פרק 9 לצפייה ישירה עשרה אנשים מפורסמים מתקבצים במכון וינגייט כדי להתאמן בכדורגל ובסופו של דבר, לשחק מול הנבחרת האגדית של ישראל שעדיין לא יודעים ממי היא מורכבת. הסצנות המעניינות בגולסטאר פרק 9 לצפייה ישירה מתרחשות מחוץ למגרש הכדורגל. למשל בשיעורי יוגה, במלחמות בוץ וקרח, במאבק נגד כלבי ציד ובמסעות ושינה בשטח.

רון שובל גולסטאר פרק 9

אח השתתפים בסדרה גולסטאר פרק 9 הוא הזמר רון שובל שטוען שכל כדורגלן רוצה להיות זמר ושכל זמר רוצה להיות כדורגלן. הסדרה גולסטאר לא רק מתחרה ב-yes. גולסטאר פרק 9 היא גם השיטה של HOT להתמודד עם טרנד תוכניות ריאליטי המפורסמים. כולם רוצים עונת VIP למשל הישרדות וכו'. לחברת הכבלים אין סדרה שמאפשר עונה שכזו. לכן גולסטאר אמורה לספק לצופים גם את הרצון לראות כמה שיותר מפורסמים על המסך במקומות הלא טבעיים שלהם כמו שלא נראו עדיין.