במרכז הסדרה החדשה של הוט, אמא ואבאז פרק 11 לצפייה ישירה שהיא סדרת קומדיה נועזת של התסריטאי אבנר ברנהיימר שכתב את הסרט יוסי וג'אגר ואת הסדרות עד החתונה ובלו נטלי עומדים שלושה הורים, שניים מהם הם זוג הומואים שאותם מגלמים השחקנים המוכשרים יהודה לוי ויפתח קליין ורווקה סטרייטית שאותה מגלמת מאיה דגן. הסדרה אמא ואבאז פרק 11 לצפייה ישירה מספרת על זמן בו לדגן זה עתה נולד תינוק והשלושה מנסים בדרך יחודית משלהם להקים משפחה חדשה, שאין בו חוקים וכללים, ללא מסורת של דורות רבים אחורה.

יהודה לוי בסדרה אמא ואבאז פרק 11

יהודה לוי יגלם את סמי בסדרה אמא ואבאז פרק 11 לצפייה ישירה. לוי הוא אחד השחקנים הכי מפורסמים בישראל הוא החל לשחק בתחילת שנות ה - 2000 כאשר כיכב בסדרות ד.נ גליל מערבי, דקות של תהילה, לחיי האהבה לצידם של גיל פרנק וסופי צדקה, אהבה מעבר לפינה יחד עם מירי בוהדנה, אגם רוטברג ועוד, בסימן ונוס לצידם של גורי אלפי ונטע גרטי, האלופה לצידם של עופר שכטר, עדי הימלבלוי, ורד פלדמן ועוד. בסוף שנות האלפיים הכל לשחק בסדרה הבורר לצידם של משה איבגי, שלומי קוריאט ועוד רבים וטובים אחרים שם שיחק תפקיד מרכזי במשך 3 עונות. בהמשך הקריירה שלו שיחק בסדרה חסמבה דור 3. לסיכום, הפרק החדש, אמא ואבאז פרק 11 לצפייה ישירה הוא אחד הפרקים המרגשים והוסחפים ביותר בסדרה.

לוי בקלונוע ובסדרה אמא ואבאז פרק 11

מבחינה קולנועית שיחק לוי בסרטים יוסי וג'אגר של איתן פוקס ולצידו של אוהד קנולר, שם בדומה לסדרה אמא ואבאז פרק 11 לצפייה ישירה מגלם הומו. בסרט מדורת השבט לצידם של מיכאלה עשת, חני פירסטנברג, מאיה מרון ומשה איבגי, שושלת שוורץ יחד עם אניה בוקשטיין וטל פרידמן, פלאות, בסרטים האמריקאים מינכן שאותו ביים הבמאי המוערך, סטיבן שפילברג ובו מככבים אריק באנה דניאל קרייג, איילת זורר, גילה אלמגור, אלון אבוטבול, משה איבגי, עמוס לביא, אסי כהן, שרון אלכסנדר, שרון מוטולה ועוד. כמו כן כיכב השנה גם בסרט האמריקאי בשם הכסף.