אליפים עונה 3 פרק 9

 

אליפים עונה 3 פרק 9 הסדרה המעולה, אליפים עונה 3 פרק 9, היא סדרת נוער מצליחה, על חיים של נערים בפנימייה. אין ספק, שיש מלא סדרות נוער היום, לילדים ולנוער. הסדרה אליפים, מספרת על פנימייה לילדים, מתחילה את השנה שלה בבית ספר החקלאי גנות. רוני, הוא בנו של ראש הממשלה. מגלם אותו השחקן יותר קושניר והוא בקשר לא טוב עם אבא שלו והוא רוצה לבחור.
 
המשך העלילה בסדרה אליפים עונה 3 פרק 9
בהמשך הסדרה אליפים עונה 3 פרק 9, רוני, לא רוצה שיידעו שהוא הבן של ראש הממשלה והוא רצה להוכיח את עצמו לבד. מעניין האם הוא יצליח לשמור את הסוד  הזה להרבה זמן. כנראה שלא. אליפים עונה 3 פרק 9, היא סדרה ממכרת לנוער ומשודרת ב-YES. הם חבורה של מופרעים, שעושים הרבה בלאגן, נכנסו תלמידים חדשים לפנימייה ועשו להם המון תעלולים. אליפים זה מי ששנה ראשונה בפנימייה ודלידים זה הוותקים יותר.
 
עוד עלילה בסדרה אליפים עונה 3 פרק 9
רוני נפרד מאילנה, היא גילתה שהוא הבן של ראש הממשלה והיא לא ידעה את זה בהתחלה. הוא מאוהב בה קשות בסדרה אליפים לצפייה ישירה ורוצה אותה ממש. הוא ייאבק על ליבה ומעניין אם יצליח. יש עוד בחורה שמאוהבת בו ומסתבר שהוא גבר כובש. עוד בסדרה אליפים עונה 3 פרק 9, הוא ינסה להבין האם המעמד שלו יורד בעקבות העובדה שיש לו פרוטקציות.