החממה פרק 9

 

 

הסדרה החדשה והמדוברת החממה פרק 9 עלתה לא מזמן לשידור וכבר יוצרת רעש וסוחפת גלים. בפורומים השונים הבני נוער מדברים על הסדרה הזאת ומעריצים את דמויות הסדרה. השחקן הכי מוכר בסדרה החממה פרק 9 הוא כנראה הזמר ליבי רן. ליבי, השתתף בריאליטי המוזיקלי של "קשת", “ כוכב נולד". רוב הפרצופים בסדרה החדשה החממה פרק 9 הם של צעירים אלמוניים שהסדרה הזאת היא פריצה גדולה עבורם ובהחלט ניתן לומר שמדובר בח'ברה מוכשרים עם משחק מאוד אמין ומקצועי ברמות.

 

יוצר הסדרה של החממה פרק 9

היוצר המוכשר של הסדרה החממה פרק 9 הוא גיורא חמיצר. חמיצר, אחראי גם לכתיבת הסדרה המצוינת כ''כ "השמינייה" שמשודרת בערוץ הילדים. מדובר בלהיט ענק על שלל מעריצים. חמיצר היקר מאמין במוצר החדש שלו החממה פרק 9 וחושב שהוא יצליח גם הפעם. חמיצר אחראי גם בין היתר לשעשועון המיתולוגי של ערוץ הילדים "ששטוס" בו משתתפים בתי ספר שונים ברחבי הארץ ומתמודדים זה מול זה. מדובר בשעשועון הילדים הכי ותיק שמשודר אי פעם.

 

החממה פרק 9 נוצרה ע''י כותב הסדרה "השמינייה"

הסדרה המעולה החדשה החממה פרק 9 כתובה ע''י גיורא חמיצר האגדי. עכשיו כולם מתעניינים האם הסדרה החדשה הזאת תצליח כמו או יותר הסדרה הקודמת שחמיצר כתב, “השמינייה". לסדרה היו יותר ממאה פרקים והיא הייתה נערצת ממש ע''י ילדים ונוער. האם החממה לצפייה ישירה דומה לה? לא בטוח, אבל מה שבטוח זה שחמיצר לא ויתר גם כאן והחממה שלו מסתמנת כלהיט לא פחות מ"השמינייה" הוותיקה.