ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום

סרט ההרפתקאות והאקשן ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום יצא החודש לאקרנים בארה"ב ובישראל, הסרט ינסה לשחזר בצורה צנועה את ההצלחה המדהימה של הסרטים מהטרילוגיה המקורית. לסרט ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום יש רף גבוה מאד לעבור משום שהסרט ספיידרמן הראשון פתח בארה"ב עם 114.8 מיליון דולרים. אך עם זאת, באולפני סוני לא מצפים לרווחים עצומים שכאלה. ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום ועוד מבחר רחב של סרטים חדשים לצפייה ישירה.

הכנסות ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום

הטרילוגיה המקורית לא איכזבה הסרט השני גרף 152 מיליון דולרים; ואילו הסרט השלישי ספיידרמן 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה גרף בסוף שבוע אחד ורגיל סכום כמעט זהה ושבר בזמנו את שיא הרווחים בסוף שבוע בכורה. למעשה, הטרילוגיה המקורית נחשבת לאחת מסדרות הסרטים הרווחיות ביותר בהיסטוריה, עם 2.5 מיליארד דולרים ששילשלה לכיסם של אולפני סוני. אפשר שהסיבה להנמכת הציפיות נעוצה בפקיחת העיניים שסיפק X-מן: ההתחלה כשהשיק מחדש את סדרת "אקס-מן" עם פתיחה בת 55.1 מיליון דולרים בלבד, לפני כשנה גם "באטמן מתחיל" השיק מחדש את "באטמן" אם סכום לא רחוק מזה: 48.7 מיליון דולרים בשלושה ימים.

ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

לסרט החדש ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום ודבריהם של הצופים בפייסבוק: מדובר בתעתיק קרוב מדי למקור, כך שלא יצליח למשוך אליו מספיק צופים. נמתין לראות מה תהינה התוצאות החל מהערב. לא התכוונתי להשוות בין ספיידרמן הראשון שיצא בשנת 2002 שנחשב למשעמם יחסית ובו כיכב טובי מגוויר לבין ספיידרמן המופלא לצפייה ישירה עם תרגום החדש, אך זה בלתי נמנע במקרה הזה. במקום סרט רביעי בסדרה המצליחה במיוחד בבימוי סאם ריימי ובכיכובם של טובי מגוואייר וקירסטן דאנסט, הוחלט לאתחל את סדרת הסרטים על גיבור-העל המפורסם עם במאי אחר - מארק ווב, אשר ביים את הסרט 500 ימים עם סאמר.