עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה

כריסטופר נולאן ביים את שלושת הסרטים האחרונים בסדרת סרטי באטמן. הסרט השני הוא האביר האפל, אשר נחשב לסרט גיבורי העל הטוב ביותר בכל הזמנים וגם נכנס לרשימת עשרת הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים. בנוסף לכל זה, הוא היה גם אקטואלי. הוא סחב איתו מטען פוליטי לא פשוט. הסרט החדש והשלישי עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה מנסה לעשות את אותו הדבר. בשנת 2008 הנושא הפוליטי החם היה המלחמה בטרור, הפעם מדובר במחאה החברתית אשר מעסיקים את האמריקאים כמו אותנו. הנבל בסרט עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה הוא ביין אשר מלוהק לתפקיד דפני ליף, והמסכה הזאת יושבת עליו טוב.

עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה מובנה

הדקות האחרונות סוגרות ‏קצוות ומעגלים באופן נהדר, הסרט עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה הוא סיום מדהים בדיוק כמו שצריך לטרילוגיה המטורפת הזאת. גיבור העל האמיתי של הקולנוע בעשור האחרון הוא כריסטופר נולאן. אשר ביים את הסרטים ממנטו, שלושה סרטים של באטמן בניהם עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה וגם את הסרטים יוקרה והתחלה. פעם אחר פעם הוא עושה ‏את הבלתי אפשרי. עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה ‏הוא סיום הולם, מוצלח ואפי לטרילוגית באטמן האביר האפל, וספק אם תראו סרט אחר השנה שיגרום לכם ‏יותר להרגשה כאילו אתם לא צופים בסרט אלא באירוע היסטורי. אבל מי שמצפה ליצירת המופת ‏הבאה של כריסטופר נולאן יצטרך להמתין עוד קצת.‏

באטמן השלישי עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה

במשך שנים ציפו רבים רבים לרגע המיוחל של השלמת טרילוגיית באטמן של כריסטופר נולאן ובסוף השבוע האחרון זה הגיע עם צאתו לאקרנים של הסרט עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה. הסרט נישא על הצלחתו חסרת התקדים של הסרט הקודם בסדרה האביר האפל שיצא לאקרנים בשנת 2008 והיה מי שציפה לניתוצו של שיא נוסף בקופות בתי הקולנוע. זה היה קרוב, אולם בסיכומו של סוף השבוע הראשון שלו באולמות ההערכות מדברות על הכנסות בסך 161 מיליון דולר, למרות האירועים החדשותיים שנלוו לעלייתו. סכום נאה זה מציב את הסרט עלייתו של האביר האפל לצפייה ישירה במקום השלישי בהיסטוריה בכל הנוגע לסוף שבוע מוצלח בקופות.